روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 منتشر شد

پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 (Samsung Galaxy S20) حاوی اطلاعات خاصی نیست؛ اما چهار گوشی را با صفحه نمایش حفره دار نشان می ‍دهد. انتظار می رود اعضای خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 را مدل های استاندارد، پلاس و اولترا تشکیل دهند. تفاوت آن ها باید به ظرفیت باتری، مجموعه دوربین و ابعادشان مربوط باشد. اما یکی از ...

نوشته پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 (Samsung Galaxy S20) حاوی اطلاعات خاصی نیست؛ اما چهار گوشی را با صفحه نمایش حفره دار نشان می ‍دهد.انتظار می رود اعضای خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 را مدل های استاندارد، پلاس و اولترا تشکیل دهند. تفاوت آن ها باید به ظرفیت باتری، مجموعه دوربین و ابعادشان مربوط باشد. اما یکی از ویژگی های مشترک این سه مدل که وب سایت SamMobile به آن اشاره کرده، داشتن نمایشگری با نرخ ریفرش 120 هرتز است.سال گذشته نقطه قوت برخی از گوشی های هوشمند، داشتن صفحه نمایش 90 هرتزی بود و حالا شاید خانواده گلکسی اس ۲۰ روی دست آن ها بلند شوند. همان طور که می دانید، بسیاری از تولیدکنندگان موبایل در محصولات رده بالای خود از پنل های ساخت سامسونگ استفاده می کنند؛ پس این کمپانی تجربه لازم برای تجهیز پرچمداران خود به چنین نمایشگری را دارد.تراشه اگزینوس 990 هم که ظاهرا قدرت بخش گلکسی S20 خواهد بود، توانایی پشتیبانی از نمایشگر 120 هرتز را داراست. همچنین در نسخه بتای One UI 2.0، یک منوی مخفی برای حالت 120 هرتز وجود داشت. با این حساب، ادعای SamMobile در این مورد بسیار باورپذیر جلوه می کند؛ سایتی که منبعی شناخته شده برای افشاگری درباره محصولات معرفی نشده ی سامسونگ است.همچنین بخوانید:دوربین گلکسی اس 20 پلاس فاقد سنسور 108 مگاپیکسلی خواهد بود!اخیر دریافتیم که مراسم رونمایی از خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 در تاریخ یازدهم فوریه (22 بهمن) برگزار خواهد شد. در این رویداد، شاهد رونمایی از تازه ترین گوشی منعطف سامسونگ هم خواهیم بود؛ دستگاهی که از آن با اسامی مختلفی مانند گلکسی فولد 2، گلکسی بلوم و گلکسی Z فلیپ نام می برند.منبع :gizchina

مطلب با عنوان پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پوستر تبلیغاتی خانواده سامسونگ گلکسی اس 20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون