روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر با بهره‌گیری از نویز کنسلینگ رونمایی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر با بهره‌گیری از نویز کنسلینگ رونمایی شد

دو هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر به نام های HD350BT و HD450BT در نمایشگاه CES 2020 معرفی شدند. این دو٬ با قیمتی نصف مدل Momentum و بهره گیری از فناوری نویز کنسلینگ عرضه خواهند شد. اگر دوست دارید یک هدفون دور گوشی بی سیم سنهایزر را بخرید٬ اما نمی خواهید 400 دلار را برای Momentum Wireless بپردازید٬ ...

نوشته هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر با بهره گیری از نویز کنسلینگ رونمایی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

دو هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر به نام های HD350BT و HD450BT در نمایشگاه CES 2020 معرفی شدند. این دو٬ با قیمتی نصف مدل Momentum و بهره گیری از فناوری نویز کنسلینگ عرضه خواهند شد.اگر دوست دارید یک هدفون دور گوشی بی سیم سنهایزر را بخرید٬ اما نمی خواهید 400 دلار را برای Momentum Wireless بپردازید٬ خبر خوب اینکه این شرکت در نمایشگاه CES 2020 از دو گزینه ی مقرون به صرفه تر رونمایی کرد. این غول دنیای صوتی از دو هدفون HD 350BT و ٬HD450BT دو مدل با بهره گیری از فناوری بلوتوث 5 به جای نسخه ی قدیمی تر این فناوری پرده برداشته است. هدفون های جدید سنهایزر تا 30 ساعت شارژ را در خود نگه می دارند٬ شارژ سریع بر بستر USB-C را ارائه کرده و یک دکمه ی اختصاصی برای دستیار مجازی را در اختیار کاربران قرار می دهند.دو هدفون دور گوشی بی سیم سنهایزر با قیمت زیر 300 دلار عرضه می شوندهمه ی این ها با هزینه ای به نصف یا حتی کمتر از مدل مومنتوم در اختیار شما قرار خواهد گرفت! شما می توانید برای خرید مدل سنهایر 350BT مبلغ 130 دلار و برای مدل مجهز به نویز کنسلینگ آن نیز 220 دلار را بپردازید. این می تواند سنهایزر را در بازار هدفون های زیر 300 دلار بازار نیز فعال کند.این دو هدفون جدید قادر به پشتیبانی از فرمت های بلوتوثی ACC و AptX (شامل نوع Low Latency) هستند و یک اپلیکیشن به نام Smart Control می تواند صدا را برای پادکست ها یا هرچیز دیگری که می شنوید مطابق میل شما دربیاورد. سنهایزر ابتدا مدل 350 بی تی را از اواسط ژانویه به فروش خواهد رساند٬ سپس مدل 450 بی تی را از اواسط ماه فوریه به بازار عرضه می کند. ما نمی گوییم که کیفیت این هدفون هم تراز با مدل مومنتوم است٬ ولی با قیمتی نصف آن٬ خرید دو هدفون جدید شرکت سنهایزر برای طیف گسترده تری از مشتریان که به دنبال هدفون هایی شناخته تر شده هستند٬ آسان تر خواهد بود.10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 : تمام مطالب نمایشگاه CES 2020 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر با بهره‌گیری از نویز کنسلینگ رونمایی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون بی سیم دور گوشی سنهایزر با بهره‌گیری از نویز کنسلینگ رونمایی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون