روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پاوربانک وایرلس موفی powerstation go خودروی شما را هم روشن می‌کند! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پاوربانک وایرلس موفی powerstation go خودروی شما را هم روشن می‌کند!

تازه ترین پاوربانک وایرلس موفی با نام Powerstation Go نه تنها برای شارژ گوشی های هوشمند؛ بلکه برای استارت زدن خودروها نیز کاربرد دارد. موفی (Mophie) یکی از کمپانی های پیشگام در فناوری شارژ بی سیم محسوب می شود؛ اما پاوربانک وایرلس Powerstation Go قابلیتی دارد که آن را متمایز جلوه می دهد. شما می توانید این گجت را به عنوان یک ...

نوشته پاوربانک وایرلس موفی Powerstation Go خودروی شما را هم روشن می کند! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تازه ترین پاوربانک وایرلس موفی با نام Powerstation Go نه تنها برای شارژ گوشی های هوشمند؛ بلکه برای استارت زدن خودروها نیز کاربرد دارد.موفی (Mophie) یکی از کمپانی های پیشگام در فناوری شارژ بی سیم محسوب می شود؛ اما پاوربانک وایرلس Powerstation Go قابلیتی دارد که آن را متمایز جلوه می دهد. شما می توانید این گجت را به عنوان یک باتری سیار 44000mWh داشته باشید و اتومبیل خود را در صورت معیوب بودن باتری آن، روشن کنید. این انرژی برای استارت زدن یک شاسی بلند نیز کفایت می کند.برای این منظور، یک کابل کوتاه باتری همراه آن است و چراغ نشانگر هم روی پاوربانک وجود دارد. همچنین Powerstation Go از استانداردهای ایمنی برخوردار است تا خطری برای باتری خودرو یا خودتان ایجاد نشود.اما اگر در جاده به آن نیاز ندارید، می توانید دستگاه های سازگار با استاندارد Qi را به صورت بی سیم با این پاوربانک شارژ کنید. این گجت دارای دو درگاه USB-A و خروجی 65 وات AC است؛ پس برای شارژ کردن لپ تاپ هم کارایی دارد. برای کامل بودن امکانات، یک چراغ قوه LED هم روی آن تعبیه شده است.پاوربانک وایرلس موفی Powerstation Go به ویژه برای افرادی که سفرهای جاده ای زیادی دارند، وسیله ای کاربردی خواهد بود. قیمت آن 160 دلار و قابل خریداری از وب سایت mophie است.10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 : تمام مطالب نمایشگاه CES 2020 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان پاوربانک وایرلس موفی powerstation go خودروی شما را هم روشن می‌کند! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پاوربانک وایرلس موفی powerstation go خودروی شما را هم روشن می‌کند! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون