روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نخستین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با پشتیبانی از نویزکنسلینگ معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نخستین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با پشتیبانی از نویزکنسلینگ معرفی شدند

اولین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با بهره گیری از فناوری نویزکنسلینگ در نمایشگاه CES 2020 معرفی شدند. این دو Panasonic RZ-S300W و RZ-S500W نام دارند. ایربادهای بی سیم به یک ترند تبدیل شده اند. در CES امسال، ما مدل های مختلی را دیدیم که توسط شرکت های هارمن کاردن، جبرا و شور معرفی شدند. حال، پاناسونیک و برند Technics این ...

نوشته نخستین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با پشتیبانی از نویزکنسلینگ معرفی شدند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اولین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با بهره گیری از فناوری نویزکنسلینگ در نمایشگاه CES 2020 معرفی شدند. این دو Panasonic RZ-S300W و RZ-S500W نام دارند.ایربادهای بی سیم به یک ترند تبدیل شده اند. در CES امسال، ما مدل های مختلی را دیدیم که توسط شرکت های هارمن کاردن، جبرا و شور معرفی شدند. حال، پاناسونیک و برند Technics این شرکت نیز سه مدل جدید را معرفی کرده اند: پاناسونیک RZ-S500W و RZ-S300W و همچنین Technics EAH-AZ70W نام این سه محصول است.ایربادهای بی سیم پاناسونیک و وعده ی بالاترین حد نویزکنسلینگدو مدل اول وعده ی «نویزکنسلینگ در بالاترین سطح صنعت» را می دهند. هر دو به یک میکروفون MEMS با ساختار هزارتو مجهز هستند تا در هنگام تماس های تلفنی شما هیچ صدای اضافی نظیر باد به گوش نرسد. آن ها همچنین به لطف تاییدیه IPX4 در برابر پاشش آب مقاوم بوده و به کاربر اجازه می دهند با یک انگشت بین حالت Ambient Sound، حالت Noise Cancelling و Off جابجا شوند. اپلیکیشن رایگان Panasonic Audio Connect نیز کنترل های بیشتری را نظیر سفارشی سازی تنظیمات صدا، هشدارها و ردیابی باتری در هنگام گم شدن یا دزدیده شدن ایربادها به شما ارائه می کنند.دو مدل RZ-S500W و Technics EAH-AZ70W شامل فناوری Dual Hybrid Noise Cancelling هستند که ترکیبی از (FeedForward Noise Cancelling (FF-NC و (Feedback Noise Cancelling (FB-NC و همچنین پردازش آنالوگ/دیجیتال می شود. در کنار هم، آن ها باید نویزهای داخل و خارج ایرکاپ ها را به حداقل برسانند تا نویزکنسلینگ بهبود پیدا کند.درست مانند ایربادهای بی سیم پاناسونیک ، ایرباد برند تابعه این شرکت یعنی Technics EAH-AZ70W نیز شامل میکروفون MEMS، کنترل های لمسی برای جابجایی بین حالت های صوتی و دسترسی به تنظیمات اضافه تر از طریق اپلیکیشن Panasonic Audio Connect می شود. هر سه محصول در برابر پاشش آب مقاوم بوده و 6 ساعت پخش مداوم به علاوه 18 ساعت شارژ از طریق کیس نگهدارنده را ارائه می کنند.این ایربادهای مدرن از ژوئن 2020 عرضه خواهند شد؛ اما پاناسونیک هنوز قیمت آن ها را اعلام نکرده است.10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 : تمام مطالب نمایشگاه CES 2020 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان نخستین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با پشتیبانی از نویزکنسلینگ معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نخستین ایربادهای بی سیم پاناسونیک با پشتیبانی از نویزکنسلینگ معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون