روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت مقرون به صرفه معرفی شد. این پرینتر جیبی برای نخستین بار از فیلم های مربعی شکل Instax Square استفاده می کند. فوجی فیلم تابستان امسال همزمان با عرضه ی دوربین Instax SQ10، یک نسخه ی مربعی از فیلم های اینستاکس خود را نیز عرضه کرد و حالا آن ها این فرمت محبوب ...

نوشته پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت مقرون به صرفه معرفی شد. این پرینتر جیبی برای نخستین بار از فیلم های مربعی شکل Instax Square استفاده می کند.فوجی فیلم تابستان امسال همزمان با عرضه ی دوربین Instax SQ10، یک نسخه ی مربعی از فیلم های اینستاکس خود را نیز عرضه کرد و حالا آن ها این فرمت محبوب مربعی را به پرینترهای بیسیم کوچک خود آورده اند. روز گذشته فوجی فیلم از پرینتر 200 دلاری Instax Share SP-3، سومین نسخه ی پرینترهای موبایلی خود که برای نخستین بار در سال 2014 و طی نمایشگاه CES معرفی کرده بود، رونمایی کرد.پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 در 10 ثانیه چاپ می کندپرینتر موبایلی فوجی فیلم SP-3 نخستین نسلی از این محصولات است که از فیلم مربعی جدید اینستاکس استفاده می کند، اما درست همانند نسل گذشته خود مدل SP-2 (که بر روی فیلم های اینستاکس مینی چاپ می کرد) کار می کند. بنابراین بدون هرگونه آزمایشی می توانیم بگوییم که این نسخه ی جدید نیز عالی عمل خواهد کرد. آن نسخه بسیار سریع (حدود 10 ثانیه) عکس ها را چاپ می کرد که می توانستید به سادگی با انواع مختلفی از گوشی ها و اپلیکیشن ها (نظیر فیس بوک و اینستاگرام) کار کند و تصاویری باکیفیت را چاپ کند. اما نکته منفی اینجاست که هنوز هم رابط کاربری اپلیکیشن پرینتر موبایلی فوجی فیلم هنوز هم در لبه های گوشی مشکل ساز است.در کنار کیفیت بالای چاپی که این پرینتر به کاربرانش ارائه می کند، شما امکانات و گزینه های متنوعی را نیز در اختیار خواهید داشت. به طور مثال می توانید بر روی تصاویر قاب چاپ خود اقدام به نوشتن کنید، اما نوشته های شما چندان هم قابل سفارشی سازی نخواهند بود. بنابراین شما به لطف پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 می توانید خیلی زود با گوشی موبایل خود از سوژه های جذاب محیط پیرامونتان عکاسی کنید و فورا در کمتر از چند ثانیه آن ها را چاپ کنید.کمپانی فوجی فیلم این پرینتر جمع و جور را در دو رنگ مشکی و سفید و از اوایل ماه نوامبر به فروش خواهد رساند. قیمت SP-3 نیز همانطور که گفته شد، تنها 200 دلار است.منبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون