روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی نوت 10 لایت ممکن است دوربین سلفی عالی داشته باشد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی نوت 10 لایت ممکن است دوربین سلفی عالی داشته باشد

شایعات پیش از پایان دهه میلادی حاضر حکایت از آن دارد که باید منتظر ورود گلکسی نوت 10 لایت به عنوان عضو جدید خانواده نوت به این سری با دوربین سلفی عالی باشیم. اخیرا اطلاعاتی در مورد دو عضو جدید خانواده کهکشانی های سامسونگ، گلکسی نوت 10 لایت و گلکسی اس 10 لایت، منتشر شده است که ...

نوشته گلکسی نوت 10 لایت ممکن است دوربین سلفی عالی داشته باشد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شایعات پیش از پایان دهه میلادی حاضر حکایت از آن دارد که باید منتظر ورود گلکسی نوت 10 لایت به عنوان عضو جدید خانواده نوت به این سری با دوربین سلفی عالی باشیم.اخیرا اطلاعاتی در مورد دو عضو جدید خانواده کهکشانی های سامسونگ، گلکسی نوت 10 لایت و گلکسی اس 10 لایت، منتشر شده است که باعث شده بسیاری به فکر فرو بروند که در دفتر مرکزی سامسونگ چه خبر است.یه تازگی حتی پرده ها بیشتر کنار رفته و اطلاعات بیشتری در مورد گلکسی نوت 10 لایت منتشر شده است. کهکشانی جدید سامسونگ در پایگاه داده گیک بنچ دیده شده است که نشان می دهد با گوشی نسبتاً قدرتمندی طرف هستیم. به طور خلاصه، عضو جدید و کوچک خانواده نوت به تراشه اگزینوس 9810 به همراه 6 گیگابایت حافظه رم مجهز شده است.اکنون اطلاعات جالب دیگری نیز منتشر شده است. این اطلاعات نشان می دهد که عضو جدید خانواده گلکسی نوت احتمالا مجهز به یک دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی خواهد بود. اگر این قضیه صحت داشته باشد، سامسونگ برای ایجاد تمایز بین نسخه های لایت و استاندارد مطمئنا رویکرد غیر معمولی را در پیش گرفته است. به علاوه، گفته می شود که از یک حسگر اولترا واید برای دوربین پشتی دستگاه استفاده خواهد شد، اما خبری از حسگر تله فوتو نیست.آنچه مسلم است، این است که گلکسی نوت 10 لایت دارای قلم اس پن نیز خواهد بود. این گوشی اخیرا در صفحه FCC دیده شده است، اما حتی اگر اینطور نباشد، آیا گلکسی نوت بدون قلم اس پن یک گلکسی نوت است؟ قطعا خیر.احتمالا تنها چند هفته دیگر با معرفی نسخه لایت گلکسی نوت 10 فاصله داریم، پس لازم نیست که زمان زیادی منتظر بمانیم تا همه چیز را ببینیم.منبع :phonearena

مطلب با عنوان گلکسی نوت 10 لایت ممکن است دوربین سلفی عالی داشته باشد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی نوت 10 لایت ممکن است دوربین سلفی عالی داشته باشد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون