روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد

تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد. دو مدل از این محصولات٬ می تواند گلکسی ای 51 و گلکسی ای 71 باشد که رندر آن ها چند روز پیش منتشر شده بود. سامسونگ قصد دارد هفته ی آینده٬ در تاریخ 12 دسامبر (21 آذر) از گوشی های مدل 2020 گلکسی ای خود پرده برداری ...

نوشته تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد. دو مدل از این محصولات٬ می تواند گلکسی ای 51 و گلکسی ای 71 باشد که رندر آن ها چند روز پیش منتشر شده بود.سامسونگ قصد دارد هفته ی آینده٬ در تاریخ 12 دسامبر (21 آذر) از گوشی های مدل 2020 گلکسی ای خود پرده برداری کند. این خبر با انتشار یک ویدیوی کوتاه توسط سامسونگ ویتنام در یوتیوب تایید شده است. در این ویدیو٬ گوشی های پیش روی سامسونگ با حفره روی نمایشگر و یک آرایه ی جدید دوربین روی قاب پشتی دیده می شوند. بیشتر بخوانید:احتمال وجود یک لنز ماکرو 5MP در دوربین گلکسی ای 51 سامسونگالبته سامسونگ رسما اعلام نکرده که چه گوشی هایی در این تاریخ معرفی می شوند٬ ولی ما بر این باوریم که دو مدل آن ها می تواند گلکسی ای 51 و گلکسی ای 71 باشد. رندرهای این دو گوشی که در ماه گذشته ی میلادی منتشر شد٬ شباهت زیاد آن ها را به تصویر کشید. یک حفره روی نمایشگر و یک ماژول دوربین چهارگانه L شکل در عقب بین این دو مدل مشترک است. Galaxy A51 Galaxy A71 در حال حاضر اطلاعات زیادی از این محصولات در دست نیست؛ بی شک طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از آن ها به دست ما خواهد رسید.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تاریخ معرفی گوشی های مدل 2020 گلکسی ای سامسونگ مشخص شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون