روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان صدور تاییدیه برای باتری سامسونگ گلکسی فولد 2 در کره جنوبی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

صدور تاییدیه برای باتری سامسونگ گلکسی فولد 2 در کره جنوبی

گوشی منعطف سامسونگ گلکسی فولد 2 (Samsung Galaxy Fold 2) دارای دو باتری خواهد بود که یکی از آن ها، 900 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد. اخیرا شاهد رونمایی از گلکسی دابلیو 20 5G بودیم. انتظار می رفت این گوشی منعطف، ظاهری مشابه موتورولا ریزر تاشو داشته باشد؛ اما در واقع، مدل 5G گلکسی فولد با چیپست قوی تر ...

نوشته صدور تاییدیه برای باتری سامسونگ گلکسی فولد 2 در کره جنوبی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گوشی منعطف سامسونگ گلکسی فولد 2 (Samsung Galaxy Fold 2) دارای دو باتری خواهد بود که یکی از آن ها، 900 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد.اخیرا شاهد رونمایی از گلکسی دابلیو 20 5G بودیم. انتظار می رفت این گوشی منعطف، ظاهری مشابه موتورولا ریزر تاشو داشته باشد؛ اما در واقع، مدل 5G گلکسی فولد با چیپست قوی تر اسنپدراگون 855 پلاس بود. حالا اما سازمان SafetyKorea با صدور تاییدیه برای باتری سامسونگ گلکسی فولد 2 نخستین اطلاعات را از جانشین حقیقی گلکسی فولد به ما داده است.مانند مدل قبلی، این گوشی هم از وجود دو باتری بهره می برد. باتری کوچک تر با شماره مدل EB-BF701ABY، فقط 900 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد. دومی دارای شماره مدل EB-BF700ABY است؛ اما ظرفیت آن را نمی دانیم. در مقام مقایسه، باید بگوییم که ظرفیت دو باتری گلکسی فولد 2245mAh و 2135mAh است که در مجموع به 4380 میلی آمپر ساعت می رسد. باید ببینیم دیگر باتری سامسونگ گلکسی فولد ۲ چقدر ظرفیت خواهد داشت.باتری های گلکسی فولدپیش تر مشخص شده بود که این دستگاه، دارای شماره مدل SM-F700F و اسم رمز Bloom (شکوفه) است؛ اما هنوز از سایر مشخصات یا طراحی آن، اطلاعاتی موجود نیست. این احتمال وجود دارد که جانشین گلکسی فولد را با طراحی تاشو، همزمان با خانواده گلکسی اس 11 ملاقات کنیم.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان صدور تاییدیه برای باتری سامسونگ گلکسی فولد 2 در کره جنوبی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان صدور تاییدیه برای باتری سامسونگ گلکسی فولد 2 در کره جنوبی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون