روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصاویر ثبت شده به وسیله سنسور 108 مگاپیکسلی شیائومی و سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصاویر ثبت شده به وسیله سنسور 108 مگاپیکسلی شیائومی و سامسونگ

گوشی شیائومی می نوت 10 (Xiaomi Mi Note 10) مجهز به سنسور 108 مگاپیکسل بوده و هم اکنون قصد داریم نمونه تصاویر گرفته شده توسط آن را به شما نشان دهیم. یکی از گوشی های هوشمند جدید و قدرتمندی که به تازگی معرفی شده و دارای دوربین 108 مگاپیکسل است، شیائومی می نوت 10 (Xiaomi ...

نوشته تصاویر ثبت شده به وسیله سنسور 108 مگاپیکسلی شیائومی و سامسونگ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گوشی شیائومی می نوت 10 (Xiaomi Mi Note 10) مجهز به سنسور 108 مگاپیکسل بوده و هم اکنون قصد داریم نمونه تصاویر گرفته شده توسط آن را به شما نشان دهیم.یکی از گوشی های هوشمند جدید و قدرتمندی که به تازگی معرفی شده و دارای دوربین 108 مگاپیکسل است، شیائومی می نوت 10 (Xiaomi Mi Note 10) نام دارد؛ این گوشی از نظر فیزیکی و تعداد مگاپیکسل، بزرگ تر و قدرتمندتر از سایر گوشی های هوشمند است.این سنسور که در اوایل سال جاری میلادی معرفی شد، محصول همکاری مشترک غول تکنولوژی کره جنوبی، یعنی سامسونگ و شیائومی است که می تواند کیفیت برتر در تصویر را به شما نشان دهد. سنسور 108 مگاپیکسل شیائومی می نوت 10 می تواند به لطف تعداد مگاپیکسل بالا، تصاویر روشن تری در روز ثبت کند، همچنین با ادغام داده ها از چهار پیکسل در یک پیکسل، تصاویر واضح تری در شب ثبت خواهد کرد.با این که گوشی Xiaomi Mi Note 10 نخستین گوشی هوشمند مجهز به سنسور 108 مگاپیکسل است، اما قطعا آخرین گوشی نخواهد بود. احتمال این که سنسور 108 مگاپیکسل را در گلکسی اس 11 (Galaxy S11) هم ببینیم، وجود دارد و دور از ذهن نیست. ما در ادامه تصاویری که به وسیله گوشی جدید شیائومی گرفته ایم را به شما نشان خواهیم داد. توجه داشته باشید شیائومی می نوت 10 به طور پیش فرض تصاویر 27 مگاپیکسل ثبت می کند. با این حال نمونه های زیر تصاویری با وضوح کامل 108 مگاپیکسل هستند.منبع :phonearena

مطلب با عنوان تصاویر ثبت شده به وسیله سنسور 108 مگاپیکسلی شیائومی و سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصاویر ثبت شده به وسیله سنسور 108 مگاپیکسلی شیائومی و سامسونگ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون