روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی s10 به کشورهای بیشتری رسید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی s10 به کشورهای بیشتری رسید

بعد از عرضه اولیه آپدیت پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی اس ۱۰ سامسونگ در کشور آلمان حالا به نظر می رسد که این بروزرسانی برای کاربران گلکسی S10 در کشورهای دیگر نیز قابل دریافت است. اولین نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی اس ده سامسونگ در کشور آلمان عرضه شد و همانطور که انتظار می رفت حالا ...

نوشته نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی S10 به کشورهای بیشتری رسید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

بعد از عرضه اولیه آپدیت پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی اس ۱۰ سامسونگ در کشور آلمان حالا به نظر می رسد که این بروزرسانی برای کاربران گلکسی S10 در کشورهای دیگر نیز قابل دریافت است.اولین نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی اس ده سامسونگ در کشور آلمان عرضه شد و همانطور که انتظار می رفت حالا در کشورهای بیشتری نیز کاربران جدیدترین کهکشانی سامسونگ می توانند دهمین نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل را دریافت کند. در حال حاضر کاربران گلکسی اس ۱۰ در کشورهای کره جنوبی و پاناما می توانند نسخه پایدار اندروید 10 را به همراه قابلیت های جدید که رابط کاربری One UI 2 که از آنها محسوب می شود دریافت کنند.در همین حین کاربران تست کننده نسخه ی بتا در کشورهای هند، انگلستان، اسپانیا و لهستان نیز قادر شده اند که سیستم عامل خود را به این نسخه ی پایدار بروزرسانی کنند. اگر عرضه این به رو رسانی همانطور که در کشور آلمان انجام شد در این کشورها صورت بگیرد، کاربرانی که همچنان اندروید ۹ پای را بر روی دیوایس خود دارند، یک نوتیفیکیشن دریافت خواهند کرد که اجازه می دهد به روز رسانی کامل را در عرض چند ساعت آینده دریافت کنند.برای دریافت اندروید ۱۰ برای گلکسی S10 خودتان دست به کار شوید!اگر شما هم دارنده یک گلکسی اس ۱۰، اس ۱۰ پلاس و یا اس ۱۰ ای سامسونگ هستید می توانید به طور دستی و در قسمت تنظیمات چک کنید تا ببینید این به روزرسانی برای گوشی شما عرضه شده است یا خیر. متاسفانه کاربران نسخه فایو جی گلکسی اس ۱۰ هنوز نمی توانند این بروزرسانی را دریافت کنند. در ضمن کاربران گلکسی نوت ۱۰ در کشورهای آمریکا و هند نیز می توانند در تست های بتای سیستم عامل جدید شرکت کنند.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی s10 به کشورهای بیشتری رسید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای گلکسی s10 به کشورهای بیشتری رسید از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون