روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تبلت هواوی میت پد هفته آینده از راه می‌رسد؛ رقیب مستقیم اپل آیپد پرو از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تبلت هواوی میت پد هفته آینده از راه می‌رسد؛ رقیب مستقیم اپل آیپد پرو

کمتر از یک هفته تا معرفی رسمی هواوی میت پد (Huawei MatePad) فاصله داریم. با شایعاتی که از این تبلت می شنویم، هیچ بعید نیست به ابزاری برای تسلط بیشتر هواوی بر اپل تبدیل شود. کمپانی چینی با انتشار یک تیزر تبلیغاتی، از معرفی تبلت جدید خود در روز چهارم آذر (25 نوامبر) خبر داد. تازه ترین ...

نوشته تبلت هواوی میت پد هفته آینده از راه می رسد؛ رقیب مستقیم اپل آیپد پرو اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمتر از یک هفته تا معرفی رسمی هواوی میت پد (Huawei MatePad) فاصله داریم. با شایعاتی که از این تبلت می شنویم، هیچ بعید نیست به ابزاری برای تسلط بیشتر هواوی بر اپل تبدیل شود.کمپانی چینی با انتشار یک تیزر تبلیغاتی، از معرفی تبلت جدید خود در روز چهارم آذر (25 نوامبر) خبر داد. تازه ترین تصویر این تبلت، نمایشگر بزرگی را نشان می دهد که عبارتی با مضمون «قدرت آفرینش» هم کنار آن درج شده است. این عبارت باید اشاره ای به کاربری هواوی میت پد باشد که ظاهرا مانند آیپد پرو، مناسب برای حرفه ای هاست.از آنجایی که انتظار می رود با دستگاه قدرتمندی روبه رو باشیم، وجود تراشه هواوی کایرین 990 در آن دور از ذهن نیست؛ البته شاید هم به کایرین 980 تجهیز شود. رم 8 گیگ و حافظه داخلی 128 الی 512 گیگ، می توانند دیگر سخت افزارهای داخلی تبلت باشند. همچنین باید انتظار یک خشاب کارت نانو اس دی را هم داشته باشیم.همچنین بخوانید:هواوی میت پد پرو گواهی TENAA را دریافت کرداما درباره طراحی هواوی میت پد ، صحبت از وجود یک حفره در سمت چپ نمایشگر آن است؛ جایی که دوربین سلفی را خواهیم یافت. این امیدواری وجود دارد که حاشیه اطراف صفحه نمایش، بسیار باریک باشد. یک کیبورد اختصاصی و قلم M-Pen نیز باید این تبلت را همراهی کنند که البته به طور جداگانه قابل خرید خواهند بود.منبع :gizchina

برچسب ها:

مطلب با عنوان تبلت هواوی میت پد هفته آینده از راه می‌رسد؛ رقیب مستقیم اپل آیپد پرو از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تبلت هواوی میت پد هفته آینده از راه می‌رسد؛ رقیب مستقیم اپل آیپد پرو از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون