روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی سه لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه‌ای با موبایل (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی سه لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه‌ای با موبایل (گجت تی وی)

در این مطلب می خواهیم سه گیمبال یا لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه ای با گوشی های هوشمند را به شما معرفی و آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم و نگاهی به مزایا و معایب آنها بیندازیم. حتما شما هم با مشکل لرزش دست در هنگام عکاسی یا به خصوص فیلمبرداری که باعث بی کیفیت ...

نوشته بررسی سه لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه ای با موبایل (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در این مطلب می خواهیم سه گیمبال یا لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه ای با گوشی های هوشمند را به شما معرفی و آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم و نگاهی به مزایا و معایب آنها بیندازیم.حتما شما هم با مشکل لرزش دست در هنگام عکاسی یا به خصوص فیلمبرداری که باعث بی کیفیت شدن تصویر شما می شود، مواجه شده اید. تا همین چند سال پیش اگر یک فیلمبردار می توانست طوری فیلمبرداری کند که لرزشی در فیلم دیده نشود، یک فیلمبردار حرفه ای محسوب می شد، اما امروزه تکنولوژی این مشکل را نیز حل کرده و می توانید با گوشی هوشمند خود عکس ها و فیلم های بدون لرزشی را ثبت کنید. اما این امر چگونه امکان می پذیرد؟در حال حاضر سازندگان گوشی های هوشمند در داخل لنزهای دوربین گوشی لرزش گیرهایی را به کار می برند و علاوه بر آن دستگاه هایی با نام گیمبال یا استابلایزر یا همان لرزش گیر در بازار عرضه می شود که با استفاده از آنها می توانید هرگونه لرزش اضافی را در هنگام فیلمبرداری حذف کنید. لرزش گیرهای داخل دوربین معمولا برای لرزش های کوچک کاربرد دارند، اما گیمبال ها حتی می توانند تکان های بزرگ تر مثل لرزش ناشی از دویدن در حین فیلمبرداری را خنثی کنند و تصاویری نرم و ثابت را به ثبت برسانند.در ویدیوی امروز گجت تی وی می خواهیم سه لرزش گیر خوش قیمت برای گوشی های هوشمند را به شما معرفی کنیم. در این ویدیو می توانید بررسی و مقایسه گیمبال های DJI OSMO Mobile 3 ، Zhiyun Smooth Q2 و Feiyu Vlog pocket را مشاهده کنید. دانلود ویدیوتهیه شده درگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان بررسی سه لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه‌ای با موبایل (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی سه لرزش گیر خوش قیمت برای فیلمبرداری حرفه‌ای با موبایل (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون