روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه پایدار emui 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه پایدار emui 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد

نسخه پایدار EMUI 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد. همچنین نسخه ی آزمایشی عمومی این به روزرسانی نیز برای 6 گوشی دیگر از این دو برند منتشر شده است که اسامی آن ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد. صنعت گوشی های هوشمند دستخوش تغییراتی شده است و حالا باید به این نکته اشاره کنیم که ...

نوشته نسخه پایدار EMUI 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

نسخه پایدار EMUI 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد. همچنین نسخه ی آزمایشی عمومی این به روزرسانی نیز برای 6 گوشی دیگر از این دو برند منتشر شده است که اسامی آن ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد.صنعت گوشی های هوشمند دستخوش تغییراتی شده است و حالا باید به این نکته اشاره کنیم که یک به روزرسانی منظم به یکی از واجبات کاربران تبدیل شده است. شرکت های سازنده حالا به روزرسانی های منظمی را عرضه می کنند یا سعی می کنند اسامی مدل های قدیمی تر خود را نیز به فهرست دریافت کنندگان آپدیت های اندرویدی اضافه کنند. هواوی نیز از این قاعده مستثنا نیست و به روزرسانی های اندرویدی را به خصوص برای مدل های پرچمدار خود به صورت منظم منتشر می کند.چند روز قبل این کمپانی نسخه پایدار EMUI 10 بر پایه ی اندروید 10 گوگل را در اختیار کاربران اروپایی دو گوشی هواوی پی 30 / پی 30 پرو خود قرار داد. حال 14 گوشی دیگر از دو برند هواوی و آنر نیز می توانند این نسخه ی پایدار یا نسخه ی آزمایشی عمومی آن را دریافت کنند. بیشتر بخوانید:نسخه پایدار آپدیت EMUI 10 برای هواوی پی 30 و پی 30 پرو عرضه شددریافت کنندگان نسخه پایدار EMUI 10جمعا 8 گوشی از دو برند هواوی و آنر موفق به دریافت نسخه پایدار به روزرسانی ای ام یو آی 10 شده اند که شامل دیوایس های زیر هستند:هواوی میت 20هواوی میت 20 پروآنر مجیک 2آنر 20هواوی میت 20 آر اس پورشه دیزاینهواوی میت 20 ایکس (4G)آنر 20 پروآنر وی 20دریافت کنندگان نسخه آزمایشی EMUI 10با این حال 6 گوشی دیگر از دو برند هواوی و آنر نیز نسخه آزمایشی به روزرسانی ای ام یو آی 10 را دریافت کرده اند که شامل دیوایس های زیر می شود:هواوی میت 10هواوی میت 10 پروهواوی میت 10 پورشه دیزاینهواوی میت آر اس پورشه دیزاینهواوی پی 20هواوی پی 20 پرومنبع :gizchina

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسخه پایدار emui 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه پایدار emui 10 برای 8 گوشی هواوی و آنر منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون