روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رسمی: این گوشی های سونی اکسپریا ، اندروید 10 را دریافت می‌کنند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رسمی: این گوشی های سونی اکسپریا ، اندروید 10 را دریافت می‌کنند

به صورت رسمی نام مدل گوشی های سونی اکسپریا که اندروید 10 را دریافت می کنند از سوی سازنده اعلام شد. زمان تقریبی دریافت این به روزرسانی توسط گوشی های مذکور نیز مشخص شده است. تا به امروز کمپانی سونی هیچ لیستی از دریافت کنندگان اندروید 10 را منتشر نکرده بود؛ اینک سرانجام شاهد انتشار فهرستی از گوشی ...

نوشته رسمی: این گوشی های سونی اکسپریا ، اندروید 10 را دریافت می کنند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

به صورت رسمی نام مدل گوشی های سونی اکسپریا که اندروید 10 را دریافت می کنند از سوی سازنده اعلام شد. زمان تقریبی دریافت این به روزرسانی توسط گوشی های مذکور نیز مشخص شده است.تا به امروز کمپانی سونی هیچ لیستی از دریافت کنندگان اندروید 10 را منتشر نکرده بود؛ اینک سرانجام شاهد انتشار فهرستی از گوشی های سونی هستیم که به آخرین نسخه ی پلتفرم اندروید مجهز خواهند شد. همانطور که انتظار می رفت، گوشی ساز ژاپنی اعلام کرده است که آخرین گوشی های هوشمند آن ها به نام اکسپریا 1 و اکسپریا 5، نخستین محصولاتی خواهند بود که در ماه دسامبر به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کنند.قبل از آنکه بخواهیم امیدواری شما را زیاد کنیم، باید بگوییم که هیچ یک از دیگر مدل های سونی اکسپریا به جز دو مدل فوق، در سال 2019 آپدیت جدید اندروید را دریافت نخواهند کرد. در واقع شش گوشی دیگر قرار است در سال آینده ی میلادی به دهمین نسخه ی اندروید مجهز شوند که نمی تواند خبر غافلگیرکننده ای باشد!زمان دقیق دریافت اندروید 10 توسط گوشی های سونی مشخص نیستصاحبان اکسپریا 10، اکسپریا 10 پلاس، اکسپریا ایکس زد 2، ایکس زد 2 کامپکت، ایکس زد 2 پریمیوم و اکسپریا ایکس زد 3، در اولین هفته های سال 2020 به اندروید 10 مجهز خواهند شد. البته هیچ زمان دقیقی برای دریافت آن ها اعلام نشده و نمی دانیم اولویت دریافت آن ها به چه شکل است. سونی می گوید که دریافت این به روزرسانی بسته به موقعیت جغرافیایی و شرکت مخابراتی که کاربران از آن استفاده می کنند، می تواند متفاوت باشد. هرچند غول ژاپنی اعلام کرده است که این به روزرسانی برای نسخه های آنلاک شده ی گوشی های اکسپریا نیز منتشر خواهد شد.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان رسمی: این گوشی های سونی اکسپریا ، اندروید 10 را دریافت می‌کنند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رسمی: این گوشی های سونی اکسپریا ، اندروید 10 را دریافت می‌کنند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون