روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت ایرپادز پرو نویزکنسلینگ اپل فاش شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت ایرپادز پرو نویزکنسلینگ اپل فاش شد

قیمت ایرپادز پرو اپل (Apple AirPods Pro) فاش شد. گفته می شود که دومین نسل ایرپادز به فناوری نویزکنسلینگ مجهز خواهد بود. با آغاز ماه جاری، ما اطلاعاتی را در مورد ایرپادز پرو اپل در قطعه کدهای آی او اس 13.2 بتا مشاهده کردیم. این فریمور رندری از ایرپادزهای جدید را نیز به همراه دارد که ...

نوشته قیمت ایرپادز پرو نویزکنسلینگ اپل فاش شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

قیمت ایرپادز پرو اپل (Apple AirPods Pro) فاش شد. گفته می شود که دومین نسل ایرپادز به فناوری نویزکنسلینگ مجهز خواهد بود.با آغاز ماه جاری، ما اطلاعاتی را در مورد ایرپادز پرو اپل در قطعه کدهای آی او اس 13.2 بتا مشاهده کردیم. این فریمور رندری از ایرپادزهای جدید را نیز به همراه دارد که می تواند دیوایسی با ظاهری بین ایرپاد اصلی و هدفون تو گوشی آیپاد قدیمی اپل را به تصویر بکشد.آیکون ایرپادز پرو در iOS 13.2 بتا بیشتر بخوانید:تصویری از ایرپادز 3 اپل مجهز به نویزکنسلینگ به بیرون درز کردقیمت ایرپادز پروحالا گزارشی از سوی China Economic Daily منتشر شده که اطلاعات بیشتری از این دیوایس شامل قیمت ایرپادز پرو اپل را ارائه می کند. بر اساس این گزارش، ایرپادز پرو در فصل تعطیلات و با قیمت 250 دلاری روانه ی بازار خواهد شد. البته اپل همچنان ایرپادز اصلی خودش را نیز در کنار مدل پرو ارائه خواهد کرد؛ این رویه مانند عرضه ی آیفون 11 و 11 پرو در کنار یکدیگر خواهد بود.همین چند روز پیش نیز تصاویری از هدفون های بیسیم جدید اپل با شکلی جدید، بدنه ای بزرگ تر و قسمت جلویی باز به بیرون درز پیدا کرد. قاب آن نیز عریض تر از نسل پیش شده است. اپل همچنان در مورد این دیوایس و زمان معرفی آن سکوت کرده است. شاید این شرکت در قالب یک کنفرانس خبری بخواهد از دومین نسل AirPods خود پرده برداری کند.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان قیمت ایرپادز پرو نویزکنسلینگ اپل فاش شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت ایرپادز پرو نویزکنسلینگ اپل فاش شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون