روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصویری از ایرپادز 3 اپل مجهز به نویزکنسلینگ به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصویری از ایرپادز 3 اپل مجهز به نویزکنسلینگ به بیرون درز کرد

تصویری از سومین نسل هدفون بیسیم اپل، ایرپادز 3 به بیرون درز پیدا کرد. این تصویر به حضور قابلیت نویزکنسلینگ در Airpods 3 اشاره دارد. اپل همیشه مشغول کار روی ساخت یک دیوایس جدید است و به لطف افشاگری های انجام شده به نظر می رسد این کمپانی در حال کار روی نسل آینده ی هدفون بیسیم ایرپادز ...

نوشته تصویری از ایرپادز 3 اپل مجهز به نویزکنسلینگ به بیرون درز کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تصویری از سومین نسل هدفون بیسیم اپل، ایرپادز 3 به بیرون درز پیدا کرد. این تصویر به حضور قابلیت نویزکنسلینگ در Airpods 3 اشاره دارد.اپل همیشه مشغول کار روی ساخت یک دیوایس جدید است و به لطف افشاگری های انجام شده به نظر می رسد این کمپانی در حال کار روی نسل آینده ی هدفون بیسیم ایرپادز است.دومین نسل ایرپادز در ماه مارس گذشته معترفی شد. این دیوایس که ایرپادز 2 نام داشت، از تراشه ی جدیدی بهره می برد، قادر به کنترل فرمان صوتی Hey Siri است، 50 درصد مدت زمان بیشتری را به ارمغان می آورد و یک قاب شارژ بیسیم را نیز به همراه خود می بیند. حال نسل جدید آن که ایرپادز 3 نام خواهد داشت، علاوه بر همه ی این قابلیت ها از فناوری نویز کنسلینگ نیز بهره مند خواهد بود.لوگو ایرپادز 3 در کدهای آی او اس 13.2در آی او اس 13.2 نیم نگاهی به طراحی این نسل از هدفون بیسیم اپل شده است. در قطعه کدهای این نسخه ی آزمایشی از پلتفرم موبایلی اپل، آیکونی از یک ایرباد بیسیم نمایان است که می تواند مربوط به Airpods 3 باشد. این لوگو که در یک پس زمینه ای خاکستری قرار دارد، نشان می دهد که دو گوشی جدید به این ایرباد وصل شده تا آسوده تر در گوش کاربر جای بگیرد. دو نسل کنونی، در استفاده ی طولانی مدت خسته کننده هستند و البته اجازه ی ورود نویز را نیز به گوش شما می دهند.اما این گوشی های جدید نشان می دهند که نسل جدید Airpods اپل می تواند از ورود نویز جلوگیری کند. در قطعه کدهای آی او اس 13.2 همچنین به یک گزینه ی جدید به نام “Focus Mode” یا «حالت تمرکز» نیز اشاره شده است که می توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. آیا این حالت، مربوط به Noise Cancelling ایرپادز است؟اما اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتری از این هدفون هستید، خبر خوب اینکه یک افشاگر تصویری از آن البته بدون گوشی های جدیدش را منتشر کرده که دیدن آن خالی از لطف نیست. احتمالا اپل این گجت را در رویداد ماه اکتبر خود معرفی کند.منبع :pocket-lint

برچسب ها:

مطلب با عنوان تصویری از ایرپادز 3 اپل مجهز به نویزکنسلینگ به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصویری از ایرپادز 3 اپل مجهز به نویزکنسلینگ به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون