روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس (+lg tone) معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس (+lg tone) معرفی شد

ایرباد ال جی تون پلاس (+LG Tone) به صورت رسمی معرفی شد. انتظار داریم ایرباد وایرلس جدید ال جی تبدیل به رقیبی جدی برای هدفون های بی سیم اپل و سامسونگ شود. ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس به عنوان رقیبی جدی برای ایربادهای بی سیم کنونی بازار معرفی شد. این گجت از شارژ سریع پشتیبانی کرده ...

نوشته ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس (+LG Tone) معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ایرباد ال جی تون پلاس (+LG Tone) به صورت رسمی معرفی شد. انتظار داریم ایرباد وایرلس جدید ال جی تبدیل به رقیبی جدی برای هدفون های بی سیم اپل و سامسونگ شود.ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس به عنوان رقیبی جدی برای ایربادهای بی سیم کنونی بازار معرفی شد. این گجت از شارژ سریع پشتیبانی کرده و در همکاری با شرکت Meridian Audio توسعه پیدا کرده است، به همین دلیل می توان از کیفیت و حجم صدای تولید شده توسط آن مطمئن بود.به ادعای شرکت ال جی، با پنج دقیقه شارژ این ایرباد می توان برای یک ساعت با آن به موزیک گوش داد. در صورت کامل شدن شارژ باتری، حداکثر زمان پخش موزیک توسط آن به صورت مستمر، شش ساعت است.همانطور که از یک ایرباد وایرلس انتظار داریم، ال جی تون پلاس نیز مجهز به یک میکروفون است. ویژگی منحصربه فرد این میکروفون، پشتیبانی از قابلیت نویز کنسلینگ است که کیفیت تماس های صوتی را مخصوصا در زمان قرارگیری در محیط های شلوغ به شدت افزایش می دهد. این در حالی است که سامسونگ هنوز چنین قابلیتی را در ایرباد سامسونگ گلکسی بادز ارائه نمی کند.پشتیبانی از استاندارد IPX4 توسط ایرباد بی سیم ال جی سبب می شود در برابر پاشش آب یا عرق صورت مقاوم باشد. به عبارتی نمی توان آن را زیر آب برد، اما برخورد عرق صورت یا برخورد قطره های باران به گجت مشکلی برای آن ایجاد نخواهد کرد.برای ایرباد +LG Tone یک جعبه نگهدارنده گرد طراحی شده است. در دو طرف گجت حسگرهای لمسی قرار گرفته که با استفاده از آن ها می توانید ایرباد را کنترل کنید. پاسخ دادن به تماس دریافت شده، کنترل پخش موزیک و فراخوانی دستیار مجازی گوشی نمونه هایی از این کاربردها محسوب می شوند.همچنین بخوانید:کاربری ایرباد اپل ایرپادز را بلعید و آن را در نهایت سالم پس گرفت!عرضه نسخه مشکلی رنگ ایرباد ال جی +Tone از روز بیست و هشتم اکتبر (ششم آبان) آغاز خواهد شد، هر چند برای خرید نسخه سفید رنگ گجت باید یک ماه بیشتر منتظر بمانید. قیمت آن 200 دلار تعیین شده است. در حال حاضر می توان محصول را پیش خرید کرد. پیش خرید تا چهاردهم اکتبر (بیست و دوم مهر) ادامه خواهد داشت.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس (+lg tone) معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرباد وایرلس ال جی تون پلاس (+lg tone) معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون