روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رونمایی از پنج ایرباد بلوتوثی انکر (anker) با قیمت رقابتی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رونمایی از پنج ایرباد بلوتوثی انکر (anker) با قیمت رقابتی

کمپانی Anker ایربادهای تازه ای را از برند Soundcore و برای رقابت با ایرپادهای اپل معرفی کرد. این پنج ایرباد بلوتوثی انکر قیمت مناسبی دارند و شامل مدل به روز شده ی Liberty Air و مدل های اسپرت ضد عرق می شوند. از Liberty 2 Pro باید به عنوان جلودار محصولات جدید نام ببریم. این ایرباد بلوتوث انکر از وجود ...

نوشته رونمایی از پنج ایرباد بلوتوثی انکر (Anker) با قیمت رقابتی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی Anker ایربادهای تازه ای را از برند Soundcore و برای رقابت با ایرپادهای اپل معرفی کرد. این پنج ایرباد بلوتوثی انکر قیمت مناسبی دارند و شامل مدل به روز شده ی Liberty Air و مدل های اسپرت ضد عرق می شوند.از Liberty 2 Pro باید به عنوان جلودار محصولات جدید نام ببریم. این ایرباد بلوتوث انکر از وجود درایور تنظیم شده توسط برندگان جایزه گرمی بهره می برد. به گفته ی کمپانی سازنده، موقعیت درایورها در ایرباد وایرلس لیبرتی 2 پرو به گونه ای است که صدای دقیقی تولید می کند و تمام فرکانس های زیر، بم و میانه را به خوبی پوشش می دهد.این ایرباد کاملا بی سیم، یک باتری با دوام هشت ساعته و یک کیس شارژ دارد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن Soundcore، کاربران می توانند تنظیمات صوتی دلخواه خود را انجام دهند. قیمت این ایرباد بلوتوثی انکر 150 دلار است و پیش فروش آن از چند روز قبل آغاز شد. خریداران می توانند از تاریخ 16 مهر به Liberty 2 Pro دسترسی پیدا کنند.اگر مایل به هزینه کرد 150 دلاری نیستید، یک گجت 100 دلاری هم وجود دارد که انکر آن را جایگزینی برای ایرپاد معرفی می کند. ایرباد کاملا بیسیم Liberty Air 2 از درایور مدل قبلی بی بهره است؛ اما یک باتری با شارژدهی هفت ساعته و کیس شارژ دارد. همچنین لیبرتی ایر 2 امکان تنظیمات سفارشی را هم به کاربران می دهد.اسپریت 2 (Spirit 2)، اسپریت دات 2 (Spirit Dot 2) و اسپریت ایکس 2 (Spirit X2)، تازه ترین ایربادهای اسپرت انکر هستند. مهم ترین ویژگی آن ها که قیمتی بین 50 تا 100 دلار دارند، ضد آب و ضد عرق بودن شان است. با توجه به سابقه انکر، باید عملکرد خوبی را از این ایربادهای اسپرت انتظار داشته باشیم.منبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان رونمایی از پنج ایرباد بلوتوثی انکر (anker) با قیمت رقابتی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رونمایی از پنج ایرباد بلوتوثی انکر (anker) با قیمت رقابتی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون