روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ریلمی بادز وایرلس معرفی شد؛ ایربادز بی سیم ارزان قیمت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ریلمی بادز وایرلس معرفی شد؛ ایربادز بی سیم ارزان قیمت

برند ریلمی در کنار گوشی ایکس تی، ایربادز بیسیم خود را هم با نام ریلمی بادز وایرلس (Realme Buds Wireless) معرفی کرد. این گجت صوتی، تنها 1800 روپیه قیمت دارد. ریلمی بادز وایرلس با فقط 30 گرم وزن، دارای درایورهای 11.2 میلی متری و تنظیم شده توسط آلن واکر (DJ سرشناس نروژی) است. همچنین از وجود ...

نوشته ریلمی بادز وایرلس معرفی شد؛ ایربادز بی سیم ارزان قیمت اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

برند ریلمی در کنار گوشی ایکس تی، ایربادز بیسیم خود را هم با نام ریلمی بادز وایرلس (Realme Buds Wireless) معرفی کرد. این گجت صوتی، تنها 1800 روپیه قیمت دارد.ریلمی بادز وایرلس با فقط 30 گرم وزن، دارای درایورهای 11.2 میلی متری و تنظیم شده توسط آلن واکر (DJ سرشناس نروژی) است. همچنین از وجود دیافراگم کامپوزیت چند لایه ای با سیم پیچ صوتی Daikoku ژاپن بهره می برد. همه این ها، نویدبخش صدای بیس قدرتمندی هستند.همچنین بخوانید:گوشی ریلمی ایکس تی معرفی شد؛ دوربین 64 مگاپیکسلی و شارژ 20 واتاتصال گجت به دستگاه ها از طریق بلوتوث 5.0 انجام می شود و 3 دکمه کنترلی، روی بخش دورگردنی آن وجود دارد که ساخته شده از فلز، ژل سیلیکون و آلیاژ نیکل-تیتانیوم است.قیمت ریلمی بادز وایرلس معادل 25 دلار استریلمی بادز برای کاربران اکتیو طراحی شده و از این رو، عمر باتری 12 ساعته دارد. بهتر اینکه فقط با 10 دقیقه شارژ شدن، انرژی لازم برای 100 دقیقه پخش موسیقی را به دست می آورد. با بهره بردن از استاندارد IPX4، نسبت به پاشش قطرات آب هم مقاوم است. این ایربادز بی سیم ریلمی در رنگ های مشکی، سبز و نارنجی عرضه می شود.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان ریلمی بادز وایرلس معرفی شد؛ ایربادز بی سیم ارزان قیمت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ریلمی بادز وایرلس معرفی شد؛ ایربادز بی سیم ارزان قیمت از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون