روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پاوربانک وایرلس شیائومی لایت با قیمت مناسب معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پاوربانک وایرلس شیائومی لایت با قیمت مناسب معرفی شد

شیائومی یک پاور بانک بیسیم 10 هزار میلی آمپر ساعتی را با قیمت 129 یوان معرفی کرد. در ادامه با ویژگی های پاوربانک وایرلس شیائومی لایت (Xiaomi Wireless Charging Power Bank Lite) بیشتر آشنا خواهید شد. به نظر شما پاوربانکی که از شارژ بیسیم پشتیبانی می کند و با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی آن، می توانید گوشی هوشمندتان را ...

نوشته پاوربانک وایرلس شیائومی لایت با قیمت مناسب معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شیائومی یک پاور بانک بیسیم 10 هزار میلی آمپر ساعتی را با قیمت 129 یوان معرفی کرد. در ادامه با ویژگی های پاوربانک وایرلس شیائومی لایت (Xiaomi Wireless Charging Power Bank Lite) بیشتر آشنا خواهید شد.به نظر شما پاوربانکی که از شارژ بیسیم پشتیبانی می کند و با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی آن، می توانید گوشی هوشمندتان را خیلی راحت شارژ کنید چقدر می ارزد؟ خب پاوربانک وایرلس شیائومی لایت تنها 18 دلار قیمت دارد. این گجت با استاندارد وایرلس Qi سازگار است و برای شارژ بیسیم، خروجی 10 وات دارد.در حالت کابلی هم از شارژ سریع 18 وات (دو طرفه) پشتیبانی می کند و با درگاه ورودی USB-C، در مدت 4 ساعت به طور کامل شارژ می شود. همچنین با آن امکان شارژ کردن همزمان دو دستگاه، به صورت کابلی و وایرلس وجود دارد. پاوربانک وایرلس شیائومی لایت می تواند باتری گوشی آیفون ایکس اس را 2.5 مرتبه و شیائومی می 9 را دوبار شارژ کند.در قیاس با دیگر پاوربانک بی سیم 10000mAh شیائومی، تغییرات زیادی در نسخه جدید ایجاد نشده است؛ اما این یکی پوسته ی پلاستیکی دارد. همچنین علاوه بر نسخه مشکی، در رنگ سفید نیز عرضه می شود. این شارژر همراه شیائومی، 75 گرم سبک تر شده و حالا 230 گرم وزن دارد؛ ضمن اینکه ضخامت آن هم 1.8 میلی متر کاهش یافته است.پاور بانک وایرلس شیائومی لایت دارای 9 ویژگی امنیتی است و از FOD هوشمند (شناسایی اشیای خارجی) پشتیبانی می کند. به لطف این ویژگی، از افزایش حرارت ناشی از تماس و سوختن اشیای خارجی (مانند سکه یا کلید)، جلوگیری می شود.منبع :gizchina

مطلب با عنوان پاوربانک وایرلس شیائومی لایت با قیمت مناسب معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پاوربانک وایرلس شیائومی لایت با قیمت مناسب معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون