روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دو کیبورد مکانیکی لاجیتک g815 و g915 معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دو کیبورد مکانیکی لاجیتک g815 و g915 معرفی شدند

دو کیبورد مکانیکی لاجیتک G815 و G915 با شعار تایپ کردن راحت تر معرفی شدند. در ادامه با فناوری های به کار رفته در این دو کیبورد بیشتر آشنا شوید. لاجیتک از یک جفت کیبورد مکانیکی جدید پرده برداری کرد. این کیبوردها از سوئیچ های کم کوتاه GL بهره می برند که ارتفاع آن ها نصف ارتفاع سوئیچ های کلیدهای مکانیکی ...

نوشته دو کیبورد مکانیکی لاجیتک G815 و G915 معرفی شدند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

دو کیبورد مکانیکی لاجیتک G815 و G915 با شعار تایپ کردن راحت تر معرفی شدند. در ادامه با فناوری های به کار رفته در این دو کیبورد بیشتر آشنا شوید.لاجیتک از یک جفت کیبورد مکانیکی جدید پرده برداری کرد. این کیبوردها از سوئیچ های کم کوتاه GL بهره می برند که ارتفاع آن ها نصف ارتفاع سوئیچ های کلیدهای مکانیکی معمولی است. از آنجایی که حتما لازم نیست کلیدهای کیبورد را به پایین فشار دهید تا فشار کلید تشخیص داده شود، همین باعث می شود سرعت فشار کلیدها 25 درصد سریعتر شود. لاجیتک می گوید این دو صفحه کلید می توانند تجربه ی تایپ کردن راحت تری را به ارمغان بیاورند.شما می توانید کلیدهای دو کیبورد مکانیکی لاجیتک G815 و G915 را در سه نسخه ی مختلف Linear، Tactile و Clicky سفارش دهید. نسخه ی Linear کلیدهای نرم تری را ارائه می کند، در حالی که شاید فشار لازم برای کلیدهای Tactile کمی بیشتر باشد. سومین نسخه نیز می تواند صدای فشردن کلیدها را برای کاربرانی که علاقه مند به کیبوردهای مکانیکی قدیمی هستند به آن ها ارائه کند، در حالی که همچنان بازخوردهای Tactile را نیز به همراه دارد.هر دو کیبورد مکانیکی جدید کمپانی لاجیتک دارای کلیدهای قابل برنامه ریزی زیادی هستند و از طریق سیستم نورپردازی RGB، می توانند از 16.8 میلیون رنگ مختلف پشتیبانی کنند. بزرگ ترین تفاوت بین آن ها، بیسیم بودن مدل G915 و استفاده از فناوری تاخیر کم Lightspeed شرکت لاجیتک برای کمترین لگ ممکن است. ظرفیت باتری آن برای 12 روز استفاده همراه نورهای RGB با هر بار شارژ مناسب است و اگر این نورها خاموش باشند، عمر باتری به 135 روز می رسد.قیمت کیبورد مکانیکی لاجیتک G815 و G915لاجیتک مدل G815 را با قیمت 199.99 دلار عرضه می کند، در حالی که قیمت نسخه ی بیسیم G915 برابر با 249.99 دلار خواهدبود.منبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان دو کیبورد مکانیکی لاجیتک g815 و g915 معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دو کیبورد مکانیکی لاجیتک g815 و g915 معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون