روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد

ایرباد بی سیم WF-1000XM3 که به تازگی توسط سونی رونمایی شده است از قابلیت نویز کنسلینگ استفاده می کند و به قیمت 230 دلار عرضه خواهد شد. سونی یکی از برترین شرکت های سازنده هدفون با قابلیت نویز کنسلینگ فعال است. این قابلیت باعث می شود زمانی که کاربر از هدفون استفاده کرد دیگر صداهای محیط اطراف خود ...

نوشته سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ایرباد بی سیم WF-1000XM3 که به تازگی توسط سونی رونمایی شده است از قابلیت نویز کنسلینگ استفاده می کند و به قیمت 230 دلار عرضه خواهد شد.سونی یکی از برترین شرکت های سازنده هدفون با قابلیت نویز کنسلینگ فعال است. این قابلیت باعث می شود زمانی که کاربر از هدفون استفاده کرد دیگر صداهای محیط اطراف خود را نشنود. از جدیدترین محصولات سونی که از همین قابلیت استفاده می کند ایرباد بی سیم WF-1000XM3 است. این محصول درواقع جایگزینی برای مدل WF-1000X است که دو سال قبل به بازار عرضه شد.از جمله ویژگی های ایرباد بی سیم WF-1000XM3 نسبت به مدل پیشین برخورداری از عمر باتری طولانری تر و NC پیشرفته تر است. اولین موردی که نظرتان را به ایرباد جدید سونی جلب خواهد کرد طراحی ظاهری زیبای آن است. در این طراحی فضای مناسبی برای بیس اختصاص یافته و همچنین سطحی حساس به لمس تعبیه شده که فرامین کاربر را دریافت می کند. یکی از این فرامین نیز به کاربر اجازه می دهد تا قابلیت نویز کنسلینگ را هنگام مکالمه با دیگران یا موارد دیگر غیرفعال کند.نکته جالب در مورد ایرباد جدید سونی، قابلیتی است که کنترل صدای تطبیقی نام دارد. این قابلیت صداهای محیط اطراف کاربر را بررسی کرده و تشخیص می دهد کدامیک از آنها را کاربر بشنود؛ برای مثال صدای بوق خودروها یا اعلانات مترو توسط کاربر شنیده شود.از نظر مشخصات سخت افزاری در ایرباد بی سیم WF-1000XM3 از پردازنده QN1e HD NC در هر یک از ایربادها استفاده شده است. این محصول از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می کند که برد کاربری آن به 10 متر می رسد. هر یک از این ایربادها کمتر از 9 گرم وزن دارد که البته استفاده از کیس های مختلف وزن آن را 77 گرم بیشتر می کند.برای شارژ کامل این ایرباد از حالت صفر به صد تنها به 1.5 ساعت زمان نیاز دارید. این در حالی است که با هر بار شارژ کامل می توانید در حالی که NC فعال باشد تا 6 ساعت به صورت مدوام آهنگ گوش کنید. در صورتی که NC خاموش باشد نیز این زمان به 8 ساعت افزایش می یابد.انتظار می رود ایرباد بی سیم WF-1000XM3 به قیمت 220 پوند / 250 یورو / 230 دلار به ویتریون فروشگاه ها راه یابد. شما می توانید این ایرباد را در یکی از رنگ های سیاه یا سفید خریداری کنید.منبع :GSMArena

برچسب ها:

مطلب با عنوان سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون