روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدست گیمینگ ریزر Kraken X معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدست گیمینگ ریزر Kraken X معرفی شد

هدست گیمینگ ریزر Kraken X رسما معرفی شد. ریزر کراکن ایکس٬ سبک ترین هدست گیمینگ جهان است که از فناوری صوتی فراگیر 7.1 نیز پشتیبانی می کند. هدست های گیمینگ بسیار عالی هستند٬ زیرا می توانند حریم شخصی گیمرها را به خوبی حفظ کنند. همچنین در صورت پشتیبانی بازی ها٬ می توانند کیفیت صوتی بهتری را ارائه کنند٬ اما نکته ی منفی ...

نوشته هدست گیمینگ ریزر Kraken X معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

هدست گیمینگ ریزر Kraken X رسما معرفی شد. ریزر کراکن ایکس٬ سبک ترین هدست گیمینگ جهان است که از فناوری صوتی فراگیر 7.1 نیز پشتیبانی می کند.هدست های گیمینگ بسیار عالی هستند٬ زیرا می توانند حریم شخصی گیمرها را به خوبی حفظ کنند. همچنین در صورت پشتیبانی بازی ها٬ می توانند کیفیت صوتی بهتری را ارائه کنند٬ اما نکته ی منفی استفاده از آن ها زمانی حس می شود که سنگینی آن در استفاده های طولانی مدت باعث آثار می شود. این مساله ای است که ریزر تصمیم به حال آن گرفته است.این کمپانی اخیرا یک هدست جدید به نام ریزر Kraken X را معرفی کرده است. این اولین هدست گیمینگی که ریزر عرضه می کند نیست٬ اما علیرغم اینکه نسبت به نسل پیشین خودش ارزان قیمت تر است٬ سبک ترین هدست گیمینگ بازار نیز می تواند لقب گیرد. به گزارش ریزر:مدل مقرون به صرفه ی ریزر Kraken X به جای سیستم صوتی استریو که در هدست های گیمینگ رقیب به کار رفته٬ از سیستم صوتی فراگیر 7.1 بهره می برد. با مزیتی که بسیار رقابتی است٬ نرم افزار صدای فراگیر 7.1 می تواند صدای دقیقی از مرکز یک منطقه ی جنگی در بازی را به شما ارائه کند. این یک المان حیاتی در بازی ها است که به شما کمک می کند بتوانید تشخیص دهید خطر از کدام طرف به سمتتان می آید. این فناوری صوتی در نسخه ی 64 بیتی ویندوز 10 مایکروسافت در دسترس است.قیمت ریزر Kraken Xاگر هدست گیمینگ جدید ریزر آنچیزی است که می تواند نیازهای شما را برطرف کند٬ هم اکنون می توانید آن را با قیمت 50 دلار خریداری کنید.منبع :ubergizmo

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدست گیمینگ ریزر Kraken X معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدست گیمینگ ریزر Kraken X معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون