روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرو اینتلی ماوس مایکروسافت در قامت یک ماوس گیمینگ مدرن به بازی برگشت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرو اینتلی ماوس مایکروسافت در قامت یک ماوس گیمینگ مدرن به بازی برگشت

مایکروسافت نسخه کلاسیک «اینتلی ماوس اکسپلورر» را در سال 2017 عرضه کرد و حالا با نسخه جدید پرو اینتلی ماوس (Pro IntelliMouse)، یک گام دیگر به جلو برداشت. این ماوس نیز همان طراحی برتر و لاکچری را دارد؛ اما این بار به طور خاص بازار گیمینگ را هدف گرفته است. از تغییرات ایجاده شده در پرو ...

نوشته پرو اینتلی ماوس مایکروسافت در قامت یک ماوس گیمینگ مدرن به بازی برگشت اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مایکروسافت نسخه کلاسیک «اینتلی ماوس اکسپلورر» را در سال 2017 عرضه کرد و حالا با نسخه جدید پرو اینتلی ماوس (Pro IntelliMouse)، یک گام دیگر به جلو برداشت. این ماوس نیز همان طراحی برتر و لاکچری را دارد؛ اما این بار به طور خاص بازار گیمینگ را هدف گرفته است.از تغییرات ایجاده شده در پرو اینتلی ماوس نسبت به مدل 2017؛ باید به سنسور ردیابی ارتقایافته، بهبود کلیک پذیری دکمه ها، اضافه شدن یک لایه سطحی رنگدانه دار و البته کابلی با روکش بافته شده اشاره کنیم. همه این ها یعنی با تازه ترین ماوس گیمینگ مایکروسافت، پاسخ دهی بهتر دکمه ها را هنگام بازی کردن به خوبی حس خواهید کرد.علاوه بر موارد ذکر شده، حالا گیمرها می توانند رنگ چراغ عقب Pro IntelliMouse را برای تطبیق با کیبورد یا سایر لوازم جانبی، تغییر داده و شخصی سازی کنند. خود ماوس هم در رنگ های مشکی و سفید قابل عرضه است.سنسور پرو اینتلی ماوس دارای دقت 16000 نقطه در اینچ (DPI) است و از نرخ تازه سازی 12000 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. همچنین کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار کیبورد و ماوس مایکروسافت، نسبت به تغییر عملکرد دکمه ها و سایر تنظیمات دلخواه اقدام کنند.البته برای اولین بار، اواخر سال گذشته میلادی بود که این ماوس گیمینگ در چین عرضه شد؛ حالا اما در مسیر ورود به بازار آمریکا قرار دارد. در حالی که نسخه قدیمی هم اکنون با بهای 40 دلار در دسترس مشتریان است؛ قیمت پرو اینتلی ماوس 60 دلار خواهد بود. تمامی مطالب نمایشگاه کامپیوتکس 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان پرو اینتلی ماوس مایکروسافت در قامت یک ماوس گیمینگ مدرن به بازی برگشت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرو اینتلی ماوس مایکروسافت در قامت یک ماوس گیمینگ مدرن به بازی برگشت از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون