روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وان پلاس ایرفون Bullets Wireless 2 را با شارژدهی طولانی و قیمت مناسب معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وان پلاس ایرفون Bullets Wireless 2 را با شارژدهی طولانی و قیمت مناسب معرفی کرد

علاوه بر رونمایی از گوشی های وان پلاس 7 و 7 پرو، کمپانی چینی هدفون های بی سیم خود را نیز با معرفی Bullets Wireless 2 به روزرسانی کرد. ایرفون بولتس وایرلس ۲ به لطف درایور سه گانه ی خود با پوشش مناسب صداهای زیر و میانه، در انتقال صداهای بم نیز بهتر از قبل عمل می کند. از ...

نوشته وان پلاس ایرفون Bullets Wireless 2 را با شارژدهی طولانی و قیمت مناسب معرفی کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

علاوه بر رونمایی از گوشی های وان پلاس 7 و 7 پرو، کمپانی چینی هدفون های بی سیم خود را نیز با معرفی Bullets Wireless 2 به روزرسانی کرد. ایرفون بولتس وایرلس ۲ به لطف درایور سه گانه ی خود با پوشش مناسب صداهای زیر و میانه، در انتقال صداهای بم نیز بهتر از قبل عمل می کند.از سایر ویژگی های ارتقا یافته ی Bullets Wireless 2 وان پلاس، باید به پشتیبانی از بلوتوث 5 و تکنولوژی صوتی AptX HD اشاره کنیم. مهم تر از همه اینکه تنها با 10 دقیقه شارژ کردن گجت، می توانید 10 ساعت موسیقی گوش کنید.این هدفون وایرلس دور گردنی، با باتری فول هم 14 ساعت شارژدهی خواهد داشت که یکی از طولانی ترین زمان ها در بین ایربادهای بیسیم محسوب می شود. البته ایرفون FreeLace هواوی با بلندی صدای متوسط، 18 ساعت کار می کند و به طور مستقیم از گوشی نیز شارژ می شود.دیگر نکته اینکه نسل جدید Bullets حالا به گوگل اسیستنت داخلی هم تجهیز شده است تا کار با آن راحت تر و سریع تر شود. کمپانی وان پلاس، قیمت بولتس وایرلس 2 را 99 دلار اعلام کرده و از تاریخ 31 اردیبهشت ماه، عرضه ی آن را آغاز خواهد کرد. دانلود ویدیومنبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان وان پلاس ایرفون Bullets Wireless 2 را با شارژدهی طولانی و قیمت مناسب معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وان پلاس ایرفون Bullets Wireless 2 را با شارژدهی طولانی و قیمت مناسب معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون