روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تصاویر قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تصاویر قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل به بیرون درز کرد

قالب آیفون 11

به تازگی، کاربری در شبکه اجتماعی Weibo اقدام به انتشار تصاویری از قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس کرده است. این عکس ها سبک طراحی آیفون ایکس آی و ایکس آس مکس به عنوان گوشی های 2019 اپل را به خوبی نشان می دهند. به نظر می رسد طرح عجیبی و غریب ماژول دوربین آیفون های سال ...

نوشته تصاویر قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل به بیرون درز کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

به تازگی، کاربری در شبکه اجتماعی Weibo اقدام به انتشار تصاویری از قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس کرده است. این عکس ها سبک طراحی آیفون ایکس آی و ایکس آس مکس به عنوان گوشی های 2019 اپل را به خوبی نشان می دهند.به نظر می رسد طرح عجیبی و غریب ماژول دوربین آیفون های سال 2019، که تا امروز در چند رندر و حتی تصویر قاب میانی آیفون ایکس آی مشاهده کردیم، صحت دارد. چندی پیش کاربری در شبکه اجتماعی چینی Weibo دو عکس از قالب آیفون 11 و آیفون ایکس 11 مکس منتشر کرد. بر اساس آن ها می توان به دید خوبی درباره سبک طراحی پنل پشتی و پنل جلویی گوشی دست یافت. گفتنی است این قالب ها برای ساخت قاب های محافظ گوشی توسط شرکت های تولید کننده لوازم جانبی کاربرد دارند.عکس های قالب آیفون 11 و برادر بزرگتر آن همچنین نشان می دهند پیش بینی آقای مینگ-چی کو درباره به یکسان بودن ماژول دوربین هر دو گوشی پرچمدار آی او اسی 2019 صحت داشته است، چرا که روی پنل پشتی هر دو گوشی، ماژول دوربین سه گانه یکسانی دیده می شود.طبق شایعات پیشین، در کنار سنسور رنگی اصلی 14 مگاپیکسلی، یک سنسور 10 مگاپیکسلی از نوع تله فوتو و یک سنسور ToF نیز وجود دارد. سنسور ToF از طریق محاسبه زمان رفت و برگشت نور مادون قرمز از سمت اشیای مختلف، فاصله آن ها تا دوربین را به طور دقیق محاسبه می کند. به خاطر دقت بالا در محاسبه فاصله اشیا، دقت در اعمال افکت بوکه افزایش پیدا کرده و عکس های پرتره حرفه ای تری به ثبت می رسند. کاربرد دیگر آن ، افزایش ویژگی های واقعیت افزوده دوربین است. البته آقای مینگ-چی کو تحلیلگر شناخته شده اخبار محصولات اپل، چنین تصوری ندارد.بر اساس اطلاعات جدید دوربین آیفون XI و XI Max اپل طبق گزارش اخیر مینگ-چی کو، سنسور سوم از نوع اولترا واید بوده و هر سه سنسور دوربین سه گانه آیفون ایکس آی و آیفون ایکس آی مکس، 12 مگاپیکسلی خواهند بود. وی رزولوشن دوربین سلفی را نیز یکسان با سنسورهای دوربین اصلی عنوان کرد. به عقیده آقای مینگ-چی کو اگرچه ماژول دوربین سه گانه آیفون 11 و آیفون 11 مکس به صورت مربعی طراحی شده و سنسورها به شکلی نه چندان ناهمگون کنار هم قرار گرفته اند، اما این دوربین چنان که بیشتر کاربران تصور می کنند زشت نخواهد بود!یکی دیگر از موضوعاتی که طبق تصویر دوم قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس به آن پی بردیم، وجود یک بریدگی عریض در بالای نمایشگر است. به نظر می رسد اپل نه تنها ابعاد ناچ بالای صفحه نمایش را کاهش نداده، بلکه آن را عریض تر از قبل نیز طراحی کرده است!منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان تصاویر قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تصاویر قالب آیفون 11 و آیفون 11 مکس اپل به بیرون درز کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون