روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش ساختن فایل گیف (GIF) در گوشی های سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش ساختن فایل گیف (GIF) در گوشی های سامسونگ

سامسونگ گلکسی

سامسونگ این امکان را فراهم کرده است که از ویدیوهای ضبط شده با دوربین گوشی های گلکسی، اقدام به ساختن فایل گیف (GIF) نمایید. اگر با نحوه انجام کار آشنا نیستید، در ادامه با ما همراه باشید. ویدیو پلیر موجود در دستگاه های گلکسی، به شما اجازه می دهد که از فیلم های دوربین گوشی خود، تصاویر ...

نوشته آموزش ساختن فایل گیف (GIF) در گوشی های سامسونگ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

سامسونگ این امکان را فراهم کرده است که از ویدیوهای ضبط شده با دوربین گوشی های گلکسی، اقدام به ساختن فایل گیف (GIF) نمایید. اگر با نحوه انجام کار آشنا نیستید، در ادامه با ما همراه باشید.ویدیو پلیر موجود در دستگاه های گلکسی، به شما اجازه می دهد که از فیلم های دوربین گوشی خود، تصاویر متحرک 6 ثانیه ای ایجاد کنید. ساختن فایل گیف از این طریق بسیار ساده و کاربردی است؛ به ویژه وقتی که قصد دارید به جای تمام ویدیوی ضبط شده، بخشی از آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال اگر فیلمی را از وقوع یک طوفان گرفته اید و می خواهید لحظه برخورد صاعقه با چیزی را به یک GIF چند ثانیه ای تبدیل کنید.تنها محدودیت موجود، این است که نمی توانید از ویدیوهای ضبط شده در شرایط کم نور گیف بسازید. برای ساختن فایل GIF در گوشی های گلکسی باید به اپلیکیشن Gallery بروید و ویدیوی مورد نظر را پخش کنید. سپس در لحظه ای که می خواهید گیف شروع شود، پخش ویدیو را متوقف نمایید. در ادامه روی دکمه GIF که در گوشه بالا و سمت راست نمایشگر قرار دارد، ضربه بزنید.همچنین بخوانید:معرفی 9 مورد از بهترین ابزارهای آنلاین ساخت Gifبا این کار، به محیط ادیت فایل GIF وارد می شوید و امکان تعیین مدت زمان آن را (که حداکثر باید 6 ثانیه باشد) خواهید داشت. همچنین می توانید سرعت پلی شدن گیف، حالت بازپخش خودکار و پخش وارونه را نیز انتخاب کنید. وقتی که تغییرات لازم را انجام دادید، به سادگی و با لمس گزینه Save در گوشه فوقانی سمت راست، فایل ساخته شده را ذخیره کنید.در نهایت از طریق پوشه GIFs در اپلیکیشن گالری، به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. از گیف زیر هم می توانید به عنوان یک راهنمای تصویری کمک بگیرید.منبع :sammobile

مطلب با عنوان آموزش ساختن فایل گیف (GIF) در گوشی های سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش ساختن فایل گیف (GIF) در گوشی های سامسونگ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون