روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چند سال از عمر گوشی شما می‌گذرد؟ (نظرسنجی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چند سال از عمر گوشی شما می‌گذرد؟ (نظرسنجی)

گوشی

شرایط فعلی ایران به گونه ای شده که دیگر تعویض یا خرید گوشی موبایل جدید برای طیف وسیعی از مردم سخت، یا غیر ممکن شده است. با این تفاسیر، در این نظر سنجی از شما پرسیده ایم، چند سال از عمر گوشی شما می گذرد و چه زمانی آن را خریداری کرده اید؟ ما طرفدار دنیای تکنولوژی ...

نوشته چند سال از عمر گوشی شما می گذرد؟ (نظرسنجی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شرایط فعلی ایران به گونه ای شده که دیگر تعویض یا خرید گوشی موبایل جدید برای طیف وسیعی از مردم سخت، یا غیر ممکن شده است. با این تفاسیر، در این نظر سنجی از شما پرسیده ایم، چند سال از عمر گوشی شما می گذرد و چه زمانی آن را خریداری کرده اید؟ما طرفدار دنیای تکنولوژی هستیم، به همین دلیل اخبار مربوط به این حوزه را به صورت مستمر دنبال کرده و از شنیدن خبر دستاوردی جدید در این زمینه، خوشحال می شویم. معرفی هر گجت جدید، برای کاربران جذاب است، مخصوصا اگر یگ گوشی هوشمند تازه وارد باشد. شاید اگر بحث هزینه مطرح نبود، دوست داشتیم با توجه به گره خوردن زندگی مان با گوشی های هوشمند، هر ماه یا شاید طی بازه های زمانی کوتاه تر از 30 روز، آن را عوض می کردیم!اما چند سالی است قیمت جهانی محصولات مخصوصا بالارده شدیدا افزایش پیدا کرده است. در سال 2017 و بعد از رونمایی آیفون ایکس با قیمت هزار دلار، سر و صدای زیادی به پا شد، اما امروز، محدوده قیمت پرچمداران همین میزان است. از طرفی تغییرات اساسی، که کاربر را به خرید مدلی دیگر به عنوان جایگزین گوشی هوشمند کنونیش ترغیب کند، تنها در محصولات پرچمدار رخ می دهد. به همین دلیل کاربران سراسر دنیا با چالش نگه داشتن گوشی هوشمند برای مدت زمانی طولانی تر در مقایسه با قبل، رو به رو شده اند؛ محصولات میان رده، ارزش جایگزین شدن با یکدیگر را ندارند، چرا که اغلب قابلیت های مشابهی در اختیارمان قرار می دهند.اما این مشکل در کشورمان به واسطه افزایش قیمت ارزهای خارجی و به دنبال آن، کاهش ارزش پول ملی، شرایط را برای ما ایرانی ها به مراتب بسیار سخت تر از سایر کشورهای جهان کرده است. همانند کاربران سراسر دنیا، مردم کشورمان نیز با مراجعه به بازار موبایل، با پرچمداران هزار دلاری رو به رو می شوند. از طرفی این قیمت را باید ضربدر قیمت فضایی کنونی دلار کرد. به همین دلیل برای خرید یک پرچمدار، باید بیشتر از 10 میلیون تومان پول در اختیار داشته باشید. حتی قاتلان پرچمدار شرکت های چینی همچون وان پلاس 6 تی و شیائومی می 9 نیز حداقل 7 الی 8 میلیون تومان قیمت دارند! با توجه به این موضوع، کاربران زیادی قدرت خریدشان را از دست داده اند.حتی می توان از دل گجت نیوز نیز مثالی آورد! نویسنده نظرسنجی، از نزدیک به 5 سال قبل، طی بازه های زمانی حداکثر 6 ماهه گوشی هوشمندش را با مدلی جدیدتر جایگزین می کرد، اما اکنون، گوشی پرچمدار ساخت سال 2015 خود را برای نزدیک به 2 سال در اختیار داشته و تصمیمی برای عوض کردن آن تا زمانی از کار افتادنش، ندارد!با شرکت در نظرسنجی زیر، عمر تلفن همراه خود را مشخص کنید. همچنین می توانید درباره گوشی هوشمند مورد علاقه کنونی تان، که در پی خرید آن هستید، در بخش نظرات با دیگر کاربران به گفتگو بپردازید. با ذکر دلایل کاهش یا شاید افزایش علاقه تان به تعویض گوشی در مقایسه با قبل می توانید دیگر کاربران را به همراهی یا مخالفت با خود دعوت کنید.تهیه شده در:گجت نیوز

مطلب با عنوان چند سال از عمر گوشی شما می‌گذرد؟ (نظرسنجی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چند سال از عمر گوشی شما می‌گذرد؟ (نظرسنجی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون