روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی‌های بعدی دریافت کننده‌ی آپدیت EMUI 9 کدامند؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی‌های بعدی دریافت کننده‌ی آپدیت EMUI 9 کدامند؟

آپدیت EMUI 9

هواوی فهرست گوشی های بعدی دریافت کننده ی آپدیت EMUI 9 را اعلام کرد. این فهرست شامل 6 گوشی بوده و موج انتشار به روزرسانی اندروید 9 پای نیز از چند روز آینده آغاز خواهد شد. هواوی، غول بزرگ گوشی سازی چینی نسخه ی آزمایشی EMUI 9.1 را برای گوشی های سری میت 20 خود منتشر کرده است، اما علاوه ...

نوشته گوشی های بعدی دریافت کننده ی آپدیت EMUI 9 کدامند؟ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

هواوی فهرست گوشی های بعدی دریافت کننده ی آپدیت EMUI 9 را اعلام کرد. این فهرست شامل 6 گوشی بوده و موج انتشار به روزرسانی اندروید 9 پای نیز از چند روز آینده آغاز خواهد شد.هواوی، غول بزرگ گوشی سازی چینی نسخه ی آزمایشی EMUI 9.1 را برای گوشی های سری میت 20 خود منتشر کرده است، اما علاوه بر این هواوی همچنین معرفی کرده که کدام گوشی های به جا مانده در آینده قرار است آپدیت EMUI 9 بر پایه ی اندروید 9 پای را دریافت کنند؟این 6 گوشی آپدیت EMUI 9 را دریافت می کننداین فهرست شامل شش گوشی از جمله آنر 7 ایکس، آنر 9 Youth Edition، آنر 9 آی، هواوی انجوی 7 اس، هواوی انجوری 8 پلاس و هواوی انجوی 9 پلاس می شود. آپدیت EMUI 9 در اختیار کاربران تمامی این گوشی ها در سراسر جهان قرار خواهد گرفت. انتظار می رود این موج انتشار، از 17 آوریل (28 فروردین) و با گوشی انجوی 9 پلاس آغاز شود.شما در این گوشی ها می توانید از طریق اپلیکیشن سرویس های اعضا و با فعال کردن گزینه ی Early Adopters این به روزرسانی را دریافت کنید.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان گوشی‌های بعدی دریافت کننده‌ی آپدیت EMUI 9 کدامند؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی‌های بعدی دریافت کننده‌ی آپدیت EMUI 9 کدامند؟ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون