روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لینکلن آویاتور 2020 به سیستم صوتی سه بعدی بی‌نظیری مجهز خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لینکلن آویاتور 2020 به سیستم صوتی سه بعدی بی‌نظیری مجهز خواهد بود

لینکلن آویاتور 2020

لینکلن آویاتور 2020 (Lincoln Aviator) به سیستم صوتی سه بعدی مجهز خواهد شد تا صدای خارق العاده را برای سرنشینان تولید کند. این سیستم صوتی از سه حالت ویژه استریو، حضار و روی استیج بهره می برد. لینکلن آویاتور 2020 به نسل جدیدی از سیستم صوتی سه بعدی و فوق العاده مجهز خواهد بود که دارای سه حالت استریو، حضار ...

نوشته لینکلن آویاتور 2020 به سیستم صوتی سه بعدی بی نظیری مجهز خواهد بود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

لینکلن آویاتور 2020 (Lincoln Aviator) به سیستم صوتی سه بعدی مجهز خواهد شد تا صدای خارق العاده را برای سرنشینان تولید کند. این سیستم صوتی از سه حالت ویژه استریو، حضار و روی استیج بهره می برد.لینکلن آویاتور 2020 به نسل جدیدی از سیستم صوتی سه بعدی و فوق العاده مجهز خواهد بود که دارای سه حالت استریو، حضار و روی استیج است. این سیستم جزو بهترین سیستم های صوتی صنعت خودرو محسوب می شود. برای این سیستم صوتی یک کنترل کشویی زیبا در نظر گرفته شده است که از 4 جفت اسپیکر دوگانه در سقف بهره می برد. به دلیل نصب 28 بلندگو در لینکلن آویاتور 2020 شاهد پخش آهنگ به صورت 360 درجه ای خواهیم بود.همچنین بخوانید:نمایش کانسپت لینکلن آویاتور (Lincoln Aviator) در نمایشگاه خودرو نیویورکیکی از مدیران بخش رسانه ای لینکلن در این خصوص عوان کرد سیستم صوتی جذاب خودرو لینکلن آویاتور 2020 این امکان را می دهد تا تجربه شنیداری خارق العاده ای را داشته باشید. در واقع به کمک این سیستم در همه قسمت های خودرو می توانید صدای با کیفیتی را بشنوید. مهندسان این شرکت بری افزایش آرامش کابین و افزایش کیفیت صدای آویاتور تمرکز ویژه ای داشته اند.به کمک سیستم صوتی لینکلن آویاتور 2020 سرنشینان می توانند در حالت استریو بهترین ترکیب صدای بلندگوها را بشوند و در حالت حضار نیز حس بودن در یک کنسرت را تجربه خواهند کرد. همچنین در حالت استیج نیز صدایی 360 درجه ای پخش خواهد شد. یکی از مدیران شرکت صوتی Revel در این خصوص بیان کرد:هنگامی که صدای سیستم صوتی را افزایش می دهید، در داخل کابین صدای فوق العاده ای را خواهید شنید که بدون شک یکی از باورنکردنی ترین صداهای تولیدی خواهد بود. در این سیستم موقعیت و تقویت صدا به معنای واقعی کلمه افزایش داده شده است.در بالای سر سرنشینان اول و دوم صندلی ها بلندگوهای دوال 40 میلی متری تعبیه شده است که در مجموع تعداد آن به 8 می رسد. در درها و عقب خودرو نیز بلندگوهایی نصب شده است. سیستم صوتی Revel اولتیما با قابلیت کلاری فای نیز عرضه خواهد شد که می تواند جزئیات صدای گم شده در موزیک کمپرس شده را بازسازی کند. برای افزایش کیفیت صدا، طراحان شیشه جلو آکوستیک را برای خودرو لینکلن آویاتور 2020 در نظر گرفته اند و در زیر بدنه و زیر قوس چرخ ها نیز محافظ های آکوستیک نصب شده است.مهندسان شاسی را نیز به گونه ای تنظیم کرده اند که صداهای بیرونی را به داخل کابین منتقل نکند. همچنین میان سرنشین ها و قسمت موتور نیز موانعی قرار گرفته است تا از ورود لرزش ها و صداها به کابین جلوگیری کند. مدیر Revel در پایان خاطرنشان کرد برای نخستین بار خواهد بود که چنین صدایی از این سیستم می شنوید و من این را تضمین می کنم که شگفت زده خواهید شد.منبعcarscoops

مطلب با عنوان لینکلن آویاتور 2020 به سیستم صوتی سه بعدی بی‌نظیری مجهز خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لینکلن آویاتور 2020 به سیستم صوتی سه بعدی بی‌نظیری مجهز خواهد بود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون