روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو معرفی شد

بیتس پاوربیتس پرو

ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو (Beats Powerbeats Pro)، قدرت گرفته از تراشه اپل H1، معرفی شد. در ادامه بیشتر با ایرفون بی سیم جدید بیتس و قابلیت های آن آشنا خواهیم شد. شرکت بیتس به تازگی، یک ایرفون بی سیم به قیمت 250 دلار معرفی کرده است. قرار است ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو از یک ...

نوشته ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو (Beats Powerbeats Pro)، قدرت گرفته از تراشه اپل H1، معرفی شد. در ادامه بیشتر با ایرفون بی سیم جدید بیتس و قابلیت های آن آشنا خواهیم شد.شرکت بیتس به تازگی، یک ایرفون بی سیم به قیمت 250 دلار معرفی کرده است. قرار است ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو از یک ماه دیگر به بازار عرضه شود. طراحی آن کاملا وایرلس بوده و برای کاربران نیازمند به استفاده از ایرفون حین داشتن جنبش های فیزیکی زیاد، محصولی ایده آل به شمار می رود.روی هر دو قسمت ایرفون بیتس پاوربیتس پرو بخشی منحنی شکل به منظور قرار گرفتن دور گوش وجود دارد. به این ترتیب برخلاف ایربادهایی همچون اپل ایرپادز و سامسونگ گلکسی بادز، حتی در صورت تکان دادن شدید سر به صورت عمدی، به راحتی به بیرون از گوش پرتاب نمی شوند! نوک دو سر ایرفون بیتس Powerbeats Pro نیز از جنس سیلیکون بوده و به همین دلیل، امنیت بیشتری را از لحاظ قرارگیری محکم سر جای خود، فراهم می کنند.ایرفون وایرلس جدید Beats ضد نفوذ آب و ضد عرق طراحی شده است. در زمان عدم استفاده از وسیله، می توان آن را درون کیف قابل حمل کوچک مخصوصش، که حکم شارژر همراه ایرفون را نیز ایفا می کند، قرار داد.ایرفون بیتس پاوربیتس پرو از تراشه تازه معرفی شده اپل H1 قدرت می گیرد. این تراشه را پیشتر در دومین نسل ایرباد اپل ایرپادز دیده بودیم. به لطف آن، در مقایسه با ایرفون های مجهز به چیپست W1، اتصال بی سیم بین دو قسمت وسیله با یکدیگر و همچنین هر دوی آن ها با گوشی هوشمند، سریع تر و پایدارتر صورت می گیرد.همچنین بخوانید:مقایسه ایرباد اپل ایرپادز و سامسونگ گلکسی بادزامکان فراخوانی دستیار هوشمند سیری به منظور صدور فرمان های صوتی بدون نیاز به لمس گوشی هوشمند یا آیفون، از طریق گفتن Hey Siri، قابلیت دیگر تراشه جدید است. البته، بیتس پاوربیتس پرو برای استفاده همراه با انواع گجت ها اعم از گوشی های هوشمند اندرویدی و آی او اسی طراحی شده است، به همین دلیل امکان فراخوانی دیگر انواع دستیارهای مجازی نیز حین استفاده از آن وجود دارد.همانند اپل ایرپادز، بیتس پاوربیتس پرو نیز از قابلیت پخش مجدد و توقف پخش موسیقی در صورت قرار دادن و برداشتن آن از روی گوش، پشتیبانی می کند. هر یک از دو تکه ایرفون به کنترل های فیزیکی به منظور کنترل حجم صدا و همچنین کنترل پخش موسیقی مجهز شده است. می توان هر دو اسپیکر یا یکی از آن ها را در آن واحد، در حالت پخش صدای استریو قرار داد. دانلود ویدیوعمر باتری ایرفون بیتس پاوربیتس پرو به منظور گوش دادن به موسیقی، 9 ساعت اعلام شده است. با در نظر گرفتن باتری داخل کیف نگهدارنده گجت، می توان به دور از شارژر دیواری یا پاوربانک، برای 24 ساعت از بیتس پاوربیتس پرو استفاده کرد. شارژ کیف نگهدارنده ایرفون از طریق کانکتور لایتنینگ صورت می گیرد.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرفون وایرلس بیتس پاوربیتس پرو معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون