روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با پاور بانک 40 واتی هواوی تمام گجت‌های خود را شارژ کنید؛ حتی لپ‌تاپ! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با پاور بانک 40 واتی هواوی تمام گجت‌های خود را شارژ کنید؛ حتی لپ‌تاپ!

پاور بانک 40 واتی هواوی

در بسیاری از مواقع، محدودیت هایی برای شارژ گجت های مختلف با پاوربانک وجود دارد. اما با این پاور بانک 40 واتی هواوی نه تنها گوشی هوشمند، تبلت، ساعت هوشمند و دوربین؛ بلکه می توانید لپ تاپ خود را نیز شارژ کنید. آن هم به لطف فناوری SuperCharge، بسیار سریع! به تازگی کمپانی چینی در کنار ایربادهای ...

نوشته با پاور بانک 40 واتی هواوی تمام گجت های خود را شارژ کنید؛ حتی لپ تاپ! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در بسیاری از مواقع، محدودیت هایی برای شارژ گجت های مختلف با پاوربانک وجود دارد. اما با این پاور بانک 40 واتی هواوی نه تنها گوشی هوشمند، تبلت، ساعت هوشمند و دوربین؛ بلکه می توانید لپ تاپ خود را نیز شارژ کنید. آن هم به لطف فناوری SuperCharge، بسیار سریع!به تازگی کمپانی چینی در کنار ایربادهای Freebud و FreeLace، یک پاور بانک برخوردار از باتری 12000 میلی آمپر ساعتی را نیز رونمایی کرد. گفته می شود که این پاور بانک 40 واتی هواوی ، تاییدیه ایمنی شرکت آلمانی TUV Rheinland را نیز دریافت کرده؛ چیزی که در عالم پاوربانک ها بی سابقه است.بنابر ادعای هواوی، پاور بانک جدید می تواند در عرض تنها 30 دقیقه، باتری گوشی پی 30 پرو را تا 70 درصد شارژ کند. این در حالیست که یک شارژر 10 واتی در همین زمان، درصد شارژ گوشی را به 26 می رساند. حتی پاوربانک سوپرشارژ 22.5 واتی هواوی نیز در مدت 30 دقیقه، تنها می تواند باتری گوشی را تا 50 درصد تغذیه کند.پاور بانک 12000 میلی آمپر ساعتی هواوی، به شکل دو طرفه 40 واتی است. به این معنی که نه تنها خروجی پرسرعت 40 واتی را برای شارژ گجت های سازگار به ارمغان می آورد؛ بلکه خود نیز یک ورودی فوق سریع 40 واتی دارد. نتیجه اینکه شارژ شدن کامل آن، تنها 2 ساعت و 14 دقیقه زمان می برد؛ در حالی که یک پاور بانک 12000 میلی آمپر ساعتی 10 واتی، چیزی حدود پنج ساعت و نیم وقت نیاز دارد تا به طور کامل شارژ شود.نکته دیگر اینکه باتری 12000 میلی آمپر ساعتی این محصول، از نوع اکسید لیتیوم-کبالت و مشابه باتری گوشی پی 20 پرو است. با وجود چنین باتری بزرگی، پاور بانک 40 واتی هواوی تنها 227 گرم وزن دارد و هنگام حمل کردن، مشکلی ایجاد نمی کند. همچنین از هر دو خروجی تایپ A و تایپ C پشتیبانی می کند؛ بنابراین می توان با آن لپ تاپ هایی را که از درگاه شارژ USB-C برخوردارند نیز شارژ کرد.این پاور بانک سوپر شارژ هواوی، در رنگ های سفید و آبی موجود خواهد بود؛ اما کمپانی چینی هنوز قیمت و تاریخ عرضه ی آن را اعلام نکرده است.منبع :gizmochina

مطلب با عنوان با پاور بانک 40 واتی هواوی تمام گجت‌های خود را شارژ کنید؛ حتی لپ‌تاپ! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با پاور بانک 40 واتی هواوی تمام گجت‌های خود را شارژ کنید؛ حتی لپ‌تاپ! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون