روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عکسی از آیفون 11 اپل با دوربین سه گانه پشتی دیده شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عکسی از آیفون 11 اپل با دوربین سه گانه پشتی دیده شد

آیفون 11 اپل

دو رندر جدید منتشر شده اند که بر اساس آن ها٬ آیفون 11 اپل (Apple iPhone 11) به دوربین سه گانه پشتی مجهز خواهد بود. این دوربین ها همراه یک فلاش داخل مربعی در پشت قاب٬ همانند گوشی هواوی پی 20 پرو قرار خواهند گرفت. ما در مورد دو رندر جدیدی که ظاهرا توسط شرکت اپل در آزمون ...

نوشته عکسی از آیفون 11 اپل با دوربین سه گانه پشتی دیده شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

دو رندر جدید منتشر شده اند که بر اساس آن ها٬ آیفون 11 اپل (Apple iPhone 11) به دوربین سه گانه پشتی مجهز خواهد بود. این دوربین ها همراه یک فلاش داخل مربعی در پشت قاب٬ همانند گوشی هواوی پی 20 پرو قرار خواهند گرفت.ما در مورد دو رندر جدیدی که ظاهرا توسط شرکت اپل در آزمون اعتبار سنجی مهندسی (ETV) ٬ مرحله ی توسعه ی گوشی های جدید این شرکت به ثبت رسیده صحبت می کنیم. سایت Macotakara بر این باور است که شاید چیدمان دوربین ها در گوشی های آینده ی اپل چیزی شبیه به دوربین های هواوی پی 20 پرو باشد. این یه معنای حضور سه سنسور و یک فلاش در یک ماژول مربعی شکل است.این رندرها بهبود کلی هیولایی که در ژانویه ی گذشته به تصویر کشیده شد را نشان می دهند. این رندرهای جدید کاملا متفاوت از تصاویری هستند که ماه گذشته از گوشی های آینده ی اپل منتشر شده بود. همچنین به نظر می رسد طرفداران اپل ترجیح می دهند تمامی سنسورهای دوربین به صورت مجموعه ای واحد کنار یکدیگر قرار بگیرند و با افقی یا عمودی قرار گرفتن دوربین ها کنار هم مخالف هستند. در عین حال ما باید تمام احتمالاتی که وجود دارد٬ از جمله پیکربندی عمودی قدیمی را نیز در نظر بگیریم.سه دوربین در آیفون 11 ؟اگر اپل از سه گوشی جدید رونمایی کند٬ منطق حکم می کند که بین تعداد دوربین ها در آن ها یکسان باشد٬ اما هرکدام با اندازه ی نمایشگر متفاونی عرضه شوند. تامین کنندگان چینی همکار اپل به Macotakara گفته اند که اپل برنامه ی دیگری دارد. برای مثال دو مدل آیفون 11 (یا آیفون ایکس آی) و 11 پلاس (یا آیفون ایکس آی مکس) می توانند از دوربین سه گانه پشتی با پیکربندی یکسان بهره مند باشند.به عبارتی دیگر دو گوشی خانواده آیفون 11 از دوربین دوگانه به همراه یک دوربین اضافی که در بالای آن ها قرار می گیرد٬ استفاده خواهند کرد. این روش می تواند یک رویکرد غیرمعمول باشد که با هدف علاقه مندان به گوشی های جمع و جورتر اتخاذ خواهد شد. البته این بدان معنا نیست که چنین پیکربندی برای آیفون های سال 2019 اپل ایده آل هستند. مشخص نیست اپل بخواهد از این پیکربندی در مدل اقتصادی این خانواده (نسل جدید آیفون ایکس آر) نیز استفاده کند یا خیر٬ اما احتمال می دهیم این دیوایس به دوربین دوگانه مجهز باشد.متاسفانه آخرین شایعاتی که در مورد مشخصات فنی دوربین این گوشی ها شنیده می شود٬ با این رندرهای جدید همخوانی ندارند٬ پس باید منتظر ماند و دید این دوربین ها چه وضوح و مشخصاتی دارند. همچنین دوربین سوم می تواند از نوع وقت پرداز (ToF) باشد تا عملکرد واقعیت افزوده در آیفون ها را بهبود ببخشد.منبع :phonearena

مطلب با عنوان عکسی از آیفون 11 اپل با دوربین سه گانه پشتی دیده شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عکسی از آیفون 11 اپل با دوربین سه گانه پشتی دیده شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون