روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 و +S10 در ابتدای ورود غیر رسمی به بازار ایران از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 و +S10 در ابتدای ورود غیر رسمی به بازار ایران

قیمت سامسونگ گلکسی اس 10

اخیرا پرچمداران جدید سامسونگ به صورت غیر رسمی در بازار ایران عرضه شدند، اما قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) و اس 10 پلاس در ابتدای ورود به بازار ایران چقدر است؟ شرکت کره ای سامسونگ مدتی قبل پرچمداران جدید خانواده S را معرفی کرد. همچنین مراحل پیش فروش گوشی های موبایل سامسونگ گلکسی اس ...

نوشته قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 و +S10 در ابتدای ورود غیر رسمی به بازار ایران اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اخیرا پرچمداران جدید سامسونگ به صورت غیر رسمی در بازار ایران عرضه شدند، اما قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) و اس 10 پلاس در ابتدای ورود به بازار ایران چقدر است؟شرکت کره ای سامسونگ مدتی قبل پرچمداران جدید خانواده S را معرفی کرد. همچنین مراحل پیش فروش گوشی های موبایل سامسونگ گلکسی اس 10 ، اس 10 پلاس و اس 10 ای در بازارهای آمریکا شروع شده و رکوردهای جدید در میزان فروش محصولات سامسونگ به ثبت رسیده است. البته بر اساس اعلام رسمی سامسونگ، پرچمداران جدید این شرکت از اواسط فروردین 98 در بازارهای جهانی عرضه خواهند شد، نماینده رسمی سامسونگ در ایران نیز از زمان عرضه دقیق این گوشی های موبایل خبری را منتشر نکرده است، اما در روزهای گذشته پرچمداران جدید خانواده S به صورت غیر رسمی در بازار ایران عرضه شدند.قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس از سوی سامسونگ حدود 1000 دلار اعلام شده است، اما برخی از فروشندگان داخلی قیمت آن را 16 تا 17 میلیون تومان اعلام کرده اند. البته تصور می شد این قیمت گذاری احتمالی باشد، اما خریداران می توانند این پرچمدار جدید سامسونگ را در بازارهای داخلی با همین قیمت خریداری کنند. تاکنون نماینده رسمی سامسونگ در ایران از این گوشی ها رونمایی نکرده است و احتمال دارد قیمت جدیدی برای آن در نظر بگیرد.منبعisna

مطلب با عنوان قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 و +S10 در ابتدای ورود غیر رسمی به بازار ایران از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت سامسونگ گلکسی اس 10 و +S10 در ابتدای ورود غیر رسمی به بازار ایران از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون