روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است

فناوری دوربین زیر نمایشگر

شرکت سامسونگ به منظور ارائه ی یک نمایشگر که به معنای واقعی تمام صفحه نمایش جلویی را به خود اختصاص دهد٬ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است. نمایشگرهای Infinity-O ایستگاهی در مسیر ساخت گوشی های هوشمند تمام صفحه هستند٬ گوشی هایی که در آن ها قرار است خبری از ناچ و حفره ی روی صفحه نباشد. ...

نوشته سامسونگ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شرکت سامسونگ به منظور ارائه ی یک نمایشگر که به معنای واقعی تمام صفحه نمایش جلویی را به خود اختصاص دهد٬ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است.نمایشگرهای Infinity-O ایستگاهی در مسیر ساخت گوشی های هوشمند تمام صفحه هستند٬ گوشی هایی که در آن ها قرار است خبری از ناچ و حفره ی روی صفحه نباشد. برای امکان پذیر شدن این هدف٬ تمام سنسورها و دوربین ها باید به زیر نمایشگر بروند. در همین راستا سامسونگ می خواهد فناوری دوربین زیر نمایشگر را توسعه ببخشد.یانگ بیونگ داک٬ مدیر بخش ارتباطات تحقیق و توسعه ی نمایشگر سامسونگ موبایل می گوید:هرچند در یکی دو سال آینده ساخت یک گوشی تمام صفحه ی واقعی ممکن نیست٬ این فناوری در مسیری حرکت می کند که حفره ی دوربین را در زیر نمایشگر پنهان می کند٬ در حالی که هیچ تاثیری روی عملکرد دوربین نخواهد گذاشت.او می گوید گوشی های خانواده گلکسی اس 10 سامسونگ نخستین محصولاتی هستند که یک حفره روی پنل نمایشگر OLED آن ها ایجاد شده است. هواوی ویو 20 از یک نمایشگر ال سی دی استفاده می کند که فاقد یک حفره ی فیزیکی است و دوربین از طریق ماتریکس ال سی دی دیده می شود.فناوری دوربین زیر نمایشگر سامسونگ تا 2 سال آینده آماده نخواهد شدسامسونگ در حال کار روی اسپیکر زیر صفحه٬ مشابه فناوری Crystal Sound OLED در گوشی ال جی جی 8 است٬ اما تصمیم گرفته تا از آن در گوشی های پرچمدار گلکسی اس 10 خود استفاده نکند.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان سامسونگ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ در حال کار روی فناوری دوربین زیر نمایشگر است از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون