روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی منعطف گوگل در پتنت‌ها دیده شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی منعطف گوگل در پتنت‌ها دیده شد

گوشی منعطف گوگل

پتنت هایی از گوشی منعطف گوگل به بیرون درز کرده است که می تواند طراحی آن را نشان دهد. پس از سامسونگ و هواوی٬ حالا گوگل به فکر عرضه ی یک گوشی انعطاف پذیر افتاده است. با توجه به پتنت های به بیرون درز کرده به نظر می رسد گوگل نیز علاقه مند است تا به ناوگان سازندگان گوشی های منعطف ...

نوشته گوشی منعطف گوگل در پتنت ها دیده شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پتنت هایی از گوشی منعطف گوگل به بیرون درز کرده است که می تواند طراحی آن را نشان دهد. پس از سامسونگ و هواوی٬ حالا گوگل به فکر عرضه ی یک گوشی انعطاف پذیر افتاده است.با توجه به پتنت های به بیرون درز کرده به نظر می رسد گوگل نیز علاقه مند است تا به ناوگان سازندگان گوشی های منعطف بپیوندد.. پس از سامسونگ و هواوی که در طول نمایشگاه MWC امسال از گوشی های منعطف خود پرده برداری کردند٬ سایر تولیدکنندگان قطعا به این تقاضا فکر خواهند کرد و گوگل نیز نمی خواهد از رقبای خود عقب بماند.پتنت های منتشر شده از گوشی منعطف گوگل طراحی مشابهی با پتنت های مربوط به گوشی انعطاف پذیر موتورولا ریزر را نشان می دهند و مشابه گلکسی فولد به داخل تا می شود. این پتنت همچنین شکافی را در وسط دیوایس نشان می دهد که در فناوری در حال حاضر نمایشگرهای خمیده وجود دارد.مدل نهایی گوشی منعطف گوگل می تواند متفاوت از این پتنت ها باشدبا این حال در نظر داشته باشید که این تصاویر نمی توانند طراحی نهایی دیوایس را به ما نشان دهند. گوشی خمیده گوگل ممکن است در انتها متفاوت از آن چیزی باشد که در این پتنت ها می بینیم.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان گوشی منعطف گوگل در پتنت‌ها دیده شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی منعطف گوگل در پتنت‌ها دیده شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون