روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 23 اسفند 97 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 23 اسفند 97

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران همچنان روند نزولی را در پیش گرفته است. در ادامه، قیمت محصولات ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور و مدیران خودرو را در 23 اسفند 97 بررسی می کنیم. پس از اوج گیری قیمت خودروهای داخلی در دو سه هفته پیش، حالا شاهد کاهش قیمت ها در بازار آزاد ...

نوشته قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 23 اسفند 97 اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران همچنان روند نزولی را در پیش گرفته است. در ادامه، قیمت محصولات ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور و مدیران خودرو را در 23 اسفند 97 بررسی می کنیم.پس از اوج گیری قیمت خودروهای داخلی در دو سه هفته پیش، حالا شاهد کاهش قیمت ها در بازار آزاد هستیم. افزایش تیراژ خودروسازان و فروش های فوری ایران خودرو و سایپا باعث شده در این مقطع حساس از سال، قیمت خودروهای داخلی چند میلیون تومانی کاهش پیدا کند، اما قیمت خودرو تا حدی بالا رفته بود که هنوز هم قیمت ها به نرخ واقعی خود نزدیک نشده است.در جدول زیر می توانید آخرین قیمت محصولات ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور، مدیران خودرو، کارمانیا، ام جی، جیلی و عظیم خودرو را در کارخانه و بازار ایران مشاهده کنید:تهیه شده درگجت نیوز

مطلب با عنوان قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 23 اسفند 97 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 23 اسفند 97 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون