روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 10 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 هواوی در کمتر از 5 ماه فروخته شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

10 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 هواوی در کمتر از 5 ماه فروخته شد

سری میت 20 هواوی

بر اساس اعلام شرکت هواوی، در کمتر از 5 ماه گذشته در مجموع 10 میلیون دستگاه از گوشی های سری میت 20 هواوی (Huawei Mate 20) به فروش رسیده است که عملکردی استثنایی محسوب می شود. شرکت هواوی اعلام کرد که مجموع گوشی های ارسال شده خانواده میت 20 (HUAWEI Mate 20) به سراسر دنیا از مرز ...

نوشته 10 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 هواوی در کمتر از 5 ماه فروخته شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

بر اساس اعلام شرکت هواوی، در کمتر از 5 ماه گذشته در مجموع 10 میلیون دستگاه از گوشی های سری میت 20 هواوی (Huawei Mate 20) به فروش رسیده است که عملکردی استثنایی محسوب می شود.شرکت هواوی اعلام کرد که مجموع گوشی های ارسال شده خانواده میت 20 (HUAWEI Mate 20) به سراسر دنیا از مرز 10 میلیون دستگاه عبور کرده است. به لطف نوآوری در طراحی و عملکرد عالی، سری میت 20 هواوی نه تنها عملکردی استثنایی از زمان عرضه در بازار داشته، بلکه به طور گسترده ای شناخته شده و از طرف رسانه های برتر حوزه فناوری در جهان مورد ستایش قرار گرفته است.سری HUAWEI Mate تکنولوژی های به روز را با نوآوری هایی که هواوی به خاطر آن در طراحی مشهور شده، ترکیب کرده است. رنگ های Emerald Green و Midnight Blue که برای اولین بار با سری HUAWEI Mate 20 روانه بازار شده اند، دی ان ای طراحی و تکنولوژی سری Mate را تکمیل کرده اند. این زیبایی شناسی جدید باعث می شود سری میت 20 هواوی طرفداران بیشتری در بین کاربران حرفه ای و دوست داران مد پیدا کند.سری میت 20 هواوی ؛ ترکیب منحصربه فرد فناوری و طراحیعلاوه بر مصرف کنندگان، تعدادی از سازمان های حرفه ای پیشرو، سری HUAWEI Mate 20 را به خاطر ترکیب منحصر به فرد فناوری و طراحی آن می شناسند. در کنگره جهانی موبایل 2019، GSMA موسس و برگزارکننده MWC، گوشی هواوی میت 20 پرو را «بهترین گوشی هوشمند سال 2019» نامید تا این محصول پرچمداران شرکت های رقیب را کنار بزند.این جایزه در نتیجه تمرکز گروه کسب وکار مشتریان هواوی روی «ارزش قائل شدن برای مصرف کنندگان از طریق نوآوری» به دست آمده است؛ نوآوری هایی که موجب پیشرفت در عملکرد، عکاسی، هوش مصنوعی و… شده اند. همه این پیشرفت ها در سری هواوی میت 20 قابل مشاهده است.منبع :Huawei

مطلب با عنوان 10 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 هواوی در کمتر از 5 ماه فروخته شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 10 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 هواوی در کمتر از 5 ماه فروخته شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون