روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری به صورت آنلاین فعال شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری به صورت آنلاین فعال شد

ثبت گوشی های مسافری

در گذشته ثبت گوشی های مسافری زمان بر بود و بسیاری از فعالان بازار موبایل نسبت به زمان بر بودن آن معترض بودند، اما از دیروز این سامانه برای ثبت تلفن همراه های مسافری به صورت آنلاین فعال شد. اخیرا زمان بر بودن ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری اعتراض بسیاری از فعالان بازار موبایل را به ...

نوشته ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری به صورت آنلاین فعال شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در گذشته ثبت گوشی های مسافری زمان بر بود و بسیاری از فعالان بازار موبایل نسبت به زمان بر بودن آن معترض بودند، اما از دیروز این سامانه برای ثبت تلفن همراه های مسافری به صورت آنلاین فعال شد.اخیرا زمان بر بودن ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری اعتراض بسیاری از فعالان بازار موبایل را به همراه داشت. برخی از کارشناسان این اقدام را عاملی برای کاهش موبایل در بازار و افزایش قیمت می دانستند، اما سامانه اطلاع رسانی رجیستری گوشی های موبایل اعلام کرد که ثبت تلفن های مسافری در سامانه رجیستری به صورت آنلاین فعال شده است.همچنین بخوانید:قیمت موبایل برخلاف گفته مسئولان همچنان در حال افزایش استسامانه اطلاع رسانی رجیستری گوشی های موبایل در اطلاعیه ای اعلام کرد اتصال آنلاین به سامانه ثبت و رجیستری تلفن همراه همتا توسط گمرک انجام شده است. از این رو پس از اینکه افراد عوارض را پرداخت و شناسه IMEI گوشی موبایل را در گمرک ثبت کردند، کد فعال سازی به شماره همراه مسافر پیامک خواهد شد.گفتنی است در گذشته به صورت دوره ای اطلاعات از گمرک در قالب یک فایل به سامانه همتا ارسال می شد، اما پس از اتصال این دو سامانه، کد فعال سازی پس از پرداخت عوارض و ثبت موفق شناسه IMEI در همان زمان به شماره همراه شخص مسافر پیامک می شود. همچنین کاربر می تواند در همان زمان از طریق درگاه های سامانه همتا، گوشی موبایل را روی سیم کارت خود فعال کند.منبعmehrnews

مطلب با عنوان ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری به صورت آنلاین فعال شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ثبت گوشی های مسافری در سامانه رجیستری به صورت آنلاین فعال شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون