روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پتنت‌هایی از دسته بازی گوگل مخصوص سرویس استریم این شرکت منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پتنت‌هایی از دسته بازی گوگل مخصوص سرویس استریم این شرکت منتشر شد

دسته بازی گوگل

پتنتی از دسته بازی گوگل منتشر شده که احتمالا با سرویس استریم بازی معرفی نشده ی این شرکت مرتبط است. ظاهرا گوگل می خواهد آن را در کنفرانس توسعه دهندگان بازی 2019 معرفی کند. اوایل سال 2019 میلادی شایعاتی مبنی بر اینکه گوگل به دنبال توسعه ی یک سرویس استریم بازی مبتنی بر کروم کست است شنیده می شد. ...

نوشته پتنت هایی از دسته بازی گوگل مخصوص سرویس استریم این شرکت منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پتنتی از دسته بازی گوگل منتشر شده که احتمالا با سرویس استریم بازی معرفی نشده ی این شرکت مرتبط است. ظاهرا گوگل می خواهد آن را در کنفرانس توسعه دهندگان بازی 2019 معرفی کند.اوایل سال 2019 میلادی شایعاتی مبنی بر اینکه گوگل به دنبال توسعه ی یک سرویس استریم بازی مبتنی بر کروم کست است شنیده می شد. و حالا پتنتی از دسته بازی گوگل منتشر شده است که احتمالا مربوط به همین سرویس می شود.ملاقات با دسته بازی گوگل تا چند روز آیندهاواخر ماه مارس میلادی گوگل میزبان یک رویداد اسرارآمیز در کنفرانس توسعه دهندگان بازی است. به نظر می رسد گوگل با سرویس استریم بازی خود در این رویداد جهانی حاضر می شود تا لقب «نتفلیکس برای بازی ها» را از آن خودش کند. آن ها سال گذشته نیز پروژه استریم (Project Stream) را به صورت آزمایشی راه اندازی کرده بودند.این پتنت نشان می دهد دسته بازی گوگل خود صاحب یک سیستم نوتیفیکیشن است که می تواند کاربر را هنگام آماده بودن یک بازی، دریافت پیشنهاد دعوت، تغییر استاتوس در لیدربورد و یا درخواست چت با یک گیمر دیگر، مطلع کند. بیشتر بخوانید:سیستم استریم بازی گوگل در راه است(شایعه)این پتنت شامل مجموعه ای از علائم است که چگونگی طراحی کنترلر گوگل را نشان می دهند. این کنترلر شامل دو جوی استیک، شانه ی بالایی با دکمه های فشاری، دکمه های جهت حرکت (d-pad) و اجرای بازی است. این تصاویر همچنین دکمه ای شبیه به یک دکمه ی مخصوص میکروفون را نیز نشان می دهند که احتمالا مربوط به دستیار دیجیتالی گوگل خواهد بود.گروه طراحی Yankodesign مجموعه ای از رندرهای سه بعدی را براساس این پتنت منتشر شده به نمایش گذاشته است، اما ما هنوز نمی دانیم آیا این تصاویر مربوط به نسخه ی نهایی گیم پد گوگل هستند یا مربوط به مراحل پیش از تولید نهایی خواهند بود. ما همچنان علاقه مند به دریافت جزئیات مفصلی در مورد چگونگی کارکرد دکمه های این گجت هستیم، اما در بخش توضیحات پتنت چیز خاصی ذکر نشده است.منبع :theverge

مطلب با عنوان پتنت‌هایی از دسته بازی گوگل مخصوص سرویس استریم این شرکت منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پتنت‌هایی از دسته بازی گوگل مخصوص سرویس استریم این شرکت منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون