روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (گجت تی وی)

بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (گجت تی وی)

بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (Samsung Galaxy Buds) را برای آن دسته از کاربرانی آماده کرده ایم که قصد خرید هدفون های بیسیم جدید این کمپانی کره ای را دارند و می خواهند با طراحی و قابلیت های جدید این ایرفون های جذاب آشنا شوند. همانطور که می دانید، سامسونگ همزمان با پرچمدران ۲۰۱۹ سری گلکسی اس ...

نوشته بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (Samsung Galaxy Buds) را برای آن دسته از کاربرانی آماده کرده ایم که قصد خرید هدفون های بیسیم جدید این کمپانی کره ای را دارند و می خواهند با طراحی و قابلیت های جدید این ایرفون های جذاب آشنا شوند.همانطور که می دانید، سامسونگ همزمان با پرچمدران ۲۰۱۹ سری گلکسی اس ۱۰ خود، از ایرفون های بیسیم جدیدش تحت عنوان گلکسی بادز با طراحی مدرن تر و قابلیت های بیشتر رونمایی کرده است. حالا کیس شارژ این هدفون ها کوچکتر شده و با استفاده از قابلیت شارژ بی سیم آنها، می توانید چه با استفاده از پدهای وایرلس و چه با استفاده از گلکسی اس ۱۰، آنها را به صورت وایرلس شارژ کنید. پورت یو اس بی تایپ سی نیز روی بدنه قرار گرفته تا از طریق کابل نیز بتوانید آنها را شارژ کنید. پس اگر شما هم قصد خرید این گجت جذاب را دارید، در بررسی ویدیویی گلکسی Buds سامسونگ با گجت تی وی همراه باشید:بررسی ویدیویی ایرفون های وایرلس سامسونگ گلکسی بادز دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو گجت نیوز

مطلب با عنوان بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی ویدیویی ایرفون های گلکسی بادز سامسونگ (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون