روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سری جدید هدفون Extra Bass سونی با گوگل اسیستنت داخلی معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سری جدید هدفون Extra Bass سونی با گوگل اسیستنت داخلی معرفی شد

هدفون Extra Bass سونی

کمپانی سونی ید طولایی در ساخت هدفون های وایرلس باکیفیت دارد؛ اما این گجت ها به هیچ وجه ارزان قیمت نیستند. خوشبختانه سری جدید هدفون Extra Bass سونی این نقیصه را تا حدی برطرف کرده است. اگر اهل گوش دادن به موسیقی با صدای بیس بلند هستید، تازه ترین هدفون Extra Bass سونی با شماره مدل ...

نوشته سری جدید هدفون Extra Bass سونی با گوگل اسیستنت داخلی معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی سونی ید طولایی در ساخت هدفون های وایرلس باکیفیت دارد؛ اما این گجت ها به هیچ وجه ارزان قیمت نیستند. خوشبختانه سری جدید هدفون Extra Bass سونی این نقیصه را تا حدی برطرف کرده است.اگر اهل گوش دادن به موسیقی با صدای بیس بلند هستید، تازه ترین هدفون Extra Bass سونی با شماره مدل WH-XB700 پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. این محصول جدید نه تنها تمامی امکانات مدل های قبلی اکسترا بیس را دارد؛ بلکه بهینه سازی های فراوانی را هم به خود دیده است که می توان به افزایش شفافیت صدای وکال اشاره کرد.مهم تر از همه اینکه، کمپانی ژاپنی ادعا می کند این هدفون در حالت وایرلس با توانایی پخش 30 ساعته موسیقی، کاربران را سیراب خواهد کرد. همچنین پشتیبانی از فناوری شارژ سریع سبب می شود که هدفون Extra Bass سونی پس از تنها 10 دقیقه شارژ شدن، تا یک ساعت و نیم کارکرد داشته باشد.همان طور که اشاره شد، دستیاران مجازی گوگل اسیستنت و آمازون الکسا نیز مدل WH-XB700 را همراهی می کنند تا کاربران تنها با فرمان صوتی و بدون استفاده از دست، کنترل امور را در اختیار داشته باشند. با ضربه زدن به دکمه ای که روی گوشی سمت چپ قرار دارد، می توانید دستیار صوتی ترجیحی خود را فرابخوانید و برای پخش قطعه موسیقی دلخواه و کارهای بیشتر، به آن دستور دهید.هدفون وایرلس اکسترا بیس با اپلیکیشن Headphones Connect سونی نیز سازگار است و اجازه ی شخصی سازی تنظیمات Clear Bass یا Surround و Sound Position را به کاربران می دهد.بر اساس اعلام کمپانی سازنده، مدل جدید هدفون Extra Bass سونی از ماره جاری میلادی در کشورهای منتخب شرق آسیا قابل خریداری خواهد بود. مشتریان در سایر مناطق دنیا، از ماه آینده میلادی (آوریل) به این محصول دسترسی پیدا خواهند کرد و قیمت آن هم بسته به محل عرضه، بین 175 تا 200 دلار اعلام شده است.منبع :phonearena

مطلب با عنوان سری جدید هدفون Extra Bass سونی با گوگل اسیستنت داخلی معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سری جدید هدفون Extra Bass سونی با گوگل اسیستنت داخلی معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون