روی خط خبر

موضوع: سخت افزار منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سن دیسک و میکرون اولین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی جهان را معرفی کردند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سن دیسک و میکرون اولین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی جهان را معرفی کردند

سن دیسک و میکرون اولین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی جهان را معرفی کردند

تا همین چند سال پیش فلش مموری های کوچک روش هیجان انگیزی برای انتقال اطلاعات و محتواهای مالتی مدیای چند گیگابایتی محسوب می شدند و از این که یک چنین وسیله ی کم حجمی می تواند حتی تا ۱۶ و ۳۲ گیگابایت دیتا را در خود جای دهد شگفت زده می شدیم. اما حالا روزی رسیده است که سن دیسک به ...

نوشته سن دیسک و میکرون اولین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی جهان را معرفی کردند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تا همین چند سال پیش فلش مموری های کوچک روش هیجان انگیزی برای انتقال اطلاعات و محتواهای مالتی مدیای چند گیگابایتی محسوب می شدند و از این که یک چنین وسیله ی کم حجمی می تواند حتی تا ۱۶ و ۳۲ گیگابایت دیتا را در خود جای دهد شگفت زده می شدیم. اما حالا روزی رسیده است که سن دیسک به همراه میکرون هرکدام از محصول خود به عنوان اولین کارت های حافظه میکرو اس دی جهان با ظرفیت ۱ ترابایت رونمایی کرده اند.با وجود این که بسیاری از پرچمداران ۲۰۱۹ هم از کارت حافظه جانبی یک ترابایتی پشتیبانی نمی کنند، اما کمپانی های میکرون و سن دیسک تصمیم گرفتند تا اولین کارت های حافظه جهان با چنین ظرفیت فوق العاده ای را رونمایی کنند و در نمایشگاه MWC بارسلون شاهد محصولات آنها بوده ایم. البته میکرون ادعا می کند که آنها اولین کارت حافظه با این ظرفیت را رونمایی کرده اند و در سوی مقابل کارت حافظه میکرو اس دی سن دیسک سرعت بالاتری دار ود ادعای سریع ترین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی در جهان را دارد.حداکثر سرعت خواندن بر روی محصول تولید شده توسط سن دیسک ۱۶۰ مگابایت بر ثانیه است و این در حالی است که محصولی میکرون تنها سرعت ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه را در اختیار کاربر قرار می دهد. البته از نظر سرعت نوشتن، کارت حافظه میکرون ۵ مگابایت سرعت بالاتری دارد و کاربران می توانند با ۹۵ مگابایت بر ثانیه به نوشتن اطلاعات بر روی این کارت حافظه میکرو اس دی ۱ ترابایتی بپردازند.کمپانی سن دیسک قصد دارد کارت حافظه میکرو اس دی خود با این ظرفیت بسیار بالا را از ماه آوریل (۱۲ فروردین ۹۸) و با قیمت حدودا ۴۴۹ دلار وارد بازار کند، اما میکرون هنوز اطلاعات مربوط به قیمت گذاری این کارت خود را اعلام نکرده است. گویا قرار است این کمپانی محصول هیجان انگیز خود را در سه ماهه دوم سال جاری میلادی وارد بازار کند. مطالب مربوط به نمایشگاه MWC 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :gsmarena

مطلب با عنوان سن دیسک و میکرون اولین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی جهان را معرفی کردند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سن دیسک و میکرون اولین کارت حافظه میکرو اس دی یک ترابایتی جهان را معرفی کردند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون