روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ربات رستم به عنوان بزرگترین ربات کشور در قزوین رونمایی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ربات رستم به عنوان بزرگترین ربات کشور در قزوین رونمایی شد

ربات رستم با هدف معرفی شخصیت های اساطیری ایران در شهر قزوین ساخته شد. این ربات غول پیکر با 16.5 متر ارتفاع، بلندترین ربات کشور محسوب می شود. در ادامه مشخصات و ویژگی های این ربات ایرانی را بررسی می کنیم. فاطمه نظری، طراح مجموعه پارک رباتیک قزوین در خصوص ساخت ربات رستم عنوان کرد برای معرفی شخصیت های اساطیری ایران ...

نوشته ربات رستم به عنوان بزرگترین ربات کشور در قزوین رونمایی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ربات رستم با هدف معرفی شخصیت های اساطیری ایران در شهر قزوین ساخته شد. این ربات غول پیکر با 16.5 متر ارتفاع، بلندترین ربات کشور محسوب می شود. در ادامه مشخصات و ویژگی های این ربات ایرانی را بررسی می کنیم.فاطمه نظری، طراح مجموعه پارک رباتیک قزوین در خصوص ساخت ربات رستم عنوان کرد برای معرفی شخصیت های اساطیری ایران و ایجاد یک ابرقهرمان برای کودکان و نوجوانان، مراحل ساخت ربات رستم را شروع کرده ایم. این ربات غول پیکر با داشتن 16.5 متر ارتفاع بلندترین ربات کشور محسوب می شود و هم اکنون در مجموعه علمی، فرهنگی و تفریحی رباتیک بوستان ملی باراجین شهر قزوین نصب شده است.همچنین بخوانید:ژاپنی ها در حال ساخت یک ربات گاندم 18 متری غول پیکر برای المپیک 2020 هستنداین ربات غول پیکر از سازه ای فولادی ساخته شده است و طراحان برای ساخت بدنه آن نیز از فایبرگلاس استفاده کرده اند تا در مقابل شرایط آب وهوایی نامساعد مقاومت بالایی داشته باشد. سر و گردن ربات رستم متحرک بوده و قادر به سخن گفتن است. این ربات به دلیل برخورداری از نورپردازی های متعدد، در شب نمای زیبایی را با آن جثه غول پیکر خود به وجود می آورد. در حال حاضر همچنان مراحل تولید این ربات ایرانی ادامه دارد و سرانجام در سال 98 می توان از آن بهره برداری کرد. این ربات به دلیل ابعاد و کارایی ویژه خود جزو ربات های بی نظیر کشور محسوب می شود که در راستای معرفی شخصیت های اساطیری ایران ساخته شده است.منبعmehrnews

برچسب ها:

مطلب با عنوان ربات رستم به عنوان بزرگترین ربات کشور در قزوین رونمایی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ربات رستم به عنوان بزرگترین ربات کشور در قزوین رونمایی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون