روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اولین گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر رونمایی می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اولین گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر رونمایی می‌شود

به تازگی یک تیزر تبلیغاتی جدید توسط سامسونگ منتشر شده است. بر اساس این تیزر، تا کمتر از ده روز دیگر اولین گوشی منعطف سامسونگ رونمایی خواهد شد. نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ احتمالا دنیای موبایل را تکان خواهد داد! سامسونگ برای تاکید بر رویداد روز بیستم فوریه (اول اسفند)، یک تیزر تبلیغاتی جدید منتشر ...

نوشته اولین گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر رونمایی می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

به تازگی یک تیزر تبلیغاتی جدید توسط سامسونگ منتشر شده است. بر اساس این تیزر، تا کمتر از ده روز دیگر اولین گوشی منعطف سامسونگ رونمایی خواهد شد. نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ احتمالا دنیای موبایل را تکان خواهد داد!سامسونگ برای تاکید بر رویداد روز بیستم فوریه (اول اسفند)، یک تیزر تبلیغاتی جدید منتشر کرد. در این ویدیو به وضوح به در راه بودن یک گوشی منعطف اشاره می شود. به این ترتیب بعد از هشت سال انتظار، سرانجام اولین گوشی منعطف سامسونگ را خواهیم دید.حدود سه ماه قبل، گوشی منعطف سامسونگ با نمایشگر Infinity Flex رونمایی شد، اما این دستگاه، یک محصول تجاری نبود. به عبارتی سامسونگ در آن رویداد فقط یک نمونه اولیه مجهز به Infinity Flex را به منظور نمایش ویژگی های صفحه نمایش انعطاف پذیریش در معرض دید قرار داد.هنوز درباره نام اولین گوشی منعطف سامسونگ مطمئن نیستیم؛ گلکسی اف، گلکسی فولد و گلکسی فلکس نام هایی هستند که تا امروز شنیده ایم، اما در نهایت ممکن است سامسونگ برای نخستین گوشی هوشمند انعطاف پذیرش، اسم دیگری انتخاب کند. بر اساس اعلانیه پیشین شرکت و هچنین در نظر گرفتن گوشه ای از تیزر ویدیویی جدید آن که عدد 10 را نشان می دهد، انتظار داریم سه گوشی سامسونگ گلکسی اس 10، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی اس 10 ای نیز در رویداد روز بیستم فوریه رونمایی شوند.اگر محصولات جدید سری S شامل دو پرچمدار، در کنار اولین گوشی منعطف سامسونگ تا کمتر از ده روز دیگر رونمایی شوند، به احتمال زیاد بسیاری از گوشی سازان حاضر در کنگره جهانی موبایل 2019 به حاشیه رفته و رسانه های خبری برای پوشش اخبار مربوط به محصولات سامسونگ، روی آن ها تمرکز بیشتری خواهند کرد. دانلود ویدیومنبع :phonearena

مطلب با عنوان اولین گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر رونمایی می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اولین گوشی منعطف سامسونگ تا ده روز دیگر رونمایی می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون