روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گجت منعطف نوبیا در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گجت منعطف نوبیا در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد شد

گوشی یا تبلت منعطف نوبیا بر اساس جدیدترین تیزر منتشر شده توسط این شرکت چینی، به زودی رونمایی خواهد شد. گجت منعطف نوبیا طی رویداد این شرکت در نمایشگاه MWC 2019 معرفی می شود. شرکت نوبیا به عنوان یکی از زیر مجموعه های زد تی ای، با انتشار یک تبزر تبلیغاتی جدید اعلام کرد یک دستگاه انعطاف ...

نوشته گجت منعطف نوبیا در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گوشی یا تبلت منعطف نوبیا بر اساس جدیدترین تیزر منتشر شده توسط این شرکت چینی، به زودی رونمایی خواهد شد. گجت منعطف نوبیا طی رویداد این شرکت در نمایشگاه MWC 2019 معرفی می شود.شرکت نوبیا به عنوان یکی از زیر مجموعه های زد تی ای، با انتشار یک تبزر تبلیغاتی جدید اعلام کرد یک دستگاه انعطاف پذیر طی نمایشگاه MWC 2019 معرفی می کند. متن این تیزر “Flex Your Life” (زندگی خود را خم کن) بوده و بدون شک، به گجت منعطف نوبیا اشاره دارد. این دستگاه می تواند یک گوشی منعطف باشد که بعد از باز شدن تای آن، تبدیل به یک تبلت خواهد شد!نوبیا در نمایشگاه IFA سال گذشته، از یک گوشی هوشمند منحنی و دارای قابلیت پیچیدن دور دست همچون یک دستبند، رونمایی کرد. بعید نیست در کنگره جهانی موبایل پیش رو، مجددا شاهد همین محصول باشیم.همچنین بخوانید:با موبایل پوشیدنی نوبیا آلفا آشنا شوید (گجت تی وی)بر اساس اخبار منتشر شده از اهداف و برنامه های گوشی سازان برای نمایشگاه MWC 2019، انتظار داریم کنگره جهانی موبایل سال جاری نسبت به چند سال اخیر، رویداد به مراتب جذاب تر و پراهمیت تری باشد. سامسونگ، ال جی، هواوی، سونی و اچ ام دی گلوبال (نوکیا) همگی برنامه هایی ویژه برای این رویداد دارند. با این حال برای گجت منعطف نوبیا هیچ چیز به اندازه نخستین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ نمی تواند خطرناک باشد. بر اساس جدیدترین تیزر تبلیغاتی منتشر شده توسط سامسونگ، این شرکت نخستین گوشی منعطفش را در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد کرد.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان گجت منعطف نوبیا در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گجت منعطف نوبیا در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی خواهد شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون