روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر ارزان‌تر از کابل رسمی اپل خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر ارزان‌تر از کابل رسمی اپل خواهد بود

اپل به تازگی تایید حق امتیاز کابل های یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ تولید شده توسط تولیدکنندگان شخص ثالث را تحت پروژه MFi خود آغاز کرده است و حالا کمپانی انکر نیز با کابل جدید خود به این طرح پیوسته است. کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر با نام PowerLine II ...

نوشته کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر ارزان تر از کابل رسمی اپل خواهد بود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اپل به تازگی تایید حق امتیاز کابل های یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ تولید شده توسط تولیدکنندگان شخص ثالث را تحت پروژه MFi خود آغاز کرده است و حالا کمپانی انکر نیز با کابل جدید خود به این طرح پیوسته است.کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر با نام PowerLine II معرفی شده که قیمتی معادل ۱۵.۹۹ دارد. کابل های رسمی تولید شده توسط اپل با قیمت ۱۹ دلار به فروش می رسند، بنابراین محصول جدید آنکر حدود ۳ دلار ارزان تر از محصول خود اپل به فروش خواهد رسید،این کابل جدید که حدود ۹۰ سانتی متر طول آن است، با یک وارانتی مادام العمر عرضه می شود تا خیالتان از بابت کیفیت ساخت آن کاملا راحت باشد. از زمان برگزاری نمایشگاه CES تا به حال کابل های یو اس بی سی به لایتنینگ کمی تحت طرح MFi اپل (شکل مخفف “ساخته شده برای آیفون”) رونمایی شده اند، اما مدل های معرفی شده توسط کمپانی های بلکین، گریفین و حتی انکر بر روی مواردی مانند مقاومت و طول عمر بالا به همراه سطوح بافته شده متمرکز شد ه اند که همین هم باعث شده است اکثر آنها قیمتی بالاتر از ۲۰ دلار داشته باشند.قیمت پایین و به صرفه دلیل اصلی بسیاری از کاربران برای استفاده نکردن از محصولات رسمی اپل و مراجعه به برندهایی نظیر انکر است، بنابراین عرضه محصولات جدید با قیمت های پایین تر می تواند خبر خوبی برای کاربران باشد و موفقیت کمپانی را در فروش آنها تضمین کند.منبع :theverge

مطلب با عنوان کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر ارزان‌تر از کابل رسمی اپل خواهد بود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کابل یو اس بی تایپ سی به لایتنینگ انکر ارزان‌تر از کابل رسمی اپل خواهد بود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون