روی خط خبر

  • سخت افزار
  • گجت نیوز
  • نتایج بنچمارک کارت حافظه نانو هواوی منتشر شد؛ عملکردی مشابه کارت‌ های میکرو اس دی

موضوع: سخت افزار منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نتایج بنچمارک کارت حافظه نانو هواوی منتشر شد؛ عملکردی مشابه کارت‌ های میکرو اس دی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نتایج بنچمارک کارت حافظه نانو هواوی منتشر شد؛ عملکردی مشابه کارت‌ های میکرو اس دی

حتما می دانید هواوی همراه با پرچمداران جدید خود، از یک استاندارد جدید برای کارت های حافظه جانبی رونمایی کرد. کارت حافظه نانو هواوی (NM card) جدیدترین استاندارد این حوزه است که حالا نتایج بنچمارک آن منتشر شده است. نتایج بنچمارک نشان می دهند که کارت های حافظه نانو هواوی عملکردی تقریبا مشابه رقبای میکرو اس دی خود دارند. ...

نوشته نتایج بنچمارک کارت حافظه نانو هواوی منتشر شد؛ عملکردی مشابه کارت های میکرو اس دی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

حتما می دانید هواوی همراه با پرچمداران جدید خود، از یک استاندارد جدید برای کارت های حافظه جانبی رونمایی کرد. کارت حافظه نانو هواوی (NM card) جدیدترین استاندارد این حوزه است که حالا نتایج بنچمارک آن منتشر شده است.نتایج بنچمارک نشان می دهند که کارت های حافظه نانو هواوی عملکردی تقریبا مشابه رقبای میکرو اس دی خود دارند. آنها از پروتکل eMMC 4.5 استفاده می کنند و از نرخ سرعت UHS-I U3 برخوردارند. بنابراین می توانیم حداکثر سرعت خواندن ۹۰ مگابایت بر ثانیه و حداکثر سرعت نوشتن ۳۰ مگابایت بر ثانیه را برای آنها انتظار داشته باشیم.البته اینها ارقامی هستند که به صورت تئوری به دست آمده اند و طبق نتایجی که توسط وب سایت روسی Hi-Tech منتشر شده است، ارقام زیر بیشتر به واقعیت نزدیک هستند:خواندننوشتنحداکثر سرعت۷۴ مگابایت بر ثانیه۸۳ مگابایت بر ثانیهسرعت متوسط۷۰ مگابایت بر ثانیه۷۳ مگابایت بر ثانیهکپی کردن یک فایل بر روی کارت حافظه نانو هواوی چقدر طول می کشد؟طبق نتایج منتشر شده توسط این سایت، کپی کردن یک فایل ۶.۷ گیگابایتی در حدود یک دقیقه و ۳۳ ثانیه طول کشیده است که این موضوع سرعت ۷۲ مگابایت بر ثانیه را نشان می دهد. در ضمن توجه داشته باشید که کارت حافظه نانو تست شده در این آزمایش دارای ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت بوده که البته بعد از فرمت کردن آن، ۱۲۳.۷۳ گیگابایت در اختیار کاربر قرار گرفته است.در حال حاضر این مدل تنها ظرفیتی است که هواوی در اختیار کاربران قرار داده، اما مدل های ۲۵۶ گیگابایتی و ۶۴ گیگابایتی نیز توسط توشیبا در حال تولید شدن هستند و به زودی وارد بازار خواهند شد.تا به این لحظه تنها چهار گوشی از این استاندارد پشتیبانی می کند که هر چهارتای آنها نیز مربوط به سری هواوی میت ۲۰ می شوند؛ هرچند که احتمالا گوشی های جدیدی نیز به این لیست اضافه خواهند شد. همچنین شما می توانید از مبدل های usb برای خواندن و کپی کردن اطلاعات بر روی این کارت های حافظه بر روی کامپیوتر نیز استفاده کنید، اما استفاده از آنها هنوز به اندازه کارت خوان های اس دی رایج نشده اند.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان نتایج بنچمارک کارت حافظه نانو هواوی منتشر شد؛ عملکردی مشابه کارت‌ های میکرو اس دی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نتایج بنچمارک کارت حافظه نانو هواوی منتشر شد؛ عملکردی مشابه کارت‌ های میکرو اس دی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون