روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی به کفش هوشمند نایکی Adapt BB از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه نزدیک ویدیویی به کفش هوشمند نایکی Adapt BB

امشب قصد داریم در یک ویدیوی اختصاصی، نگاهی نزدیک به کفش هوشمند نایکی Adapt BB داشته باشیم. کتانی هوشمند جدید نایکی از فناوری FitAdapt بهره برده و بر خلاف محصولات مشابه، فاقد بندهای فیزیکی است! نایکی یکی از محبوب ترین برندهای تولیدکننده کفش های کتانی در دنیاست و هر از چند گاهی با معرفی محصولات هوشمند، توجه همگان ...

نوشته نگاه نزدیک ویدیویی به کفش هوشمند نایکی Adapt BB اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

امشب قصد داریم در یک ویدیوی اختصاصی، نگاهی نزدیک به کفش هوشمند نایکی Adapt BB داشته باشیم. کتانی هوشمند جدید نایکی از فناوری FitAdapt بهره برده و بر خلاف محصولات مشابه، فاقد بندهای فیزیکی است!نایکی یکی از محبوب ترین برندهای تولیدکننده کفش های کتانی در دنیاست و هر از چند گاهی با معرفی محصولات هوشمند، توجه همگان را به خود جلب می کند. Adapt BB جدیدترین گجت این کمپانی آمریکایی و محصولی خلاقانه است که در آن نمی توانید هیچ بند فیزیکی را پیدا کنید؛ در عوض، سازندگان از مکانیسمی خلاقانه استفاده کرده اند که به کاربران اجازه می دهد بندها را با استفاده از اپلیکیشن مخصوص، شل یا سفت کنند.سازندگان همچنین از لامپ های LED در بخش پایینی بهره برده اند که تغییر رنگ آنها با استفاده از اپلیکیشن امکان پذیر است. ویژگی بسیار جذاب دیگر، امکان شارژ بی سیم کفش ها است. مدیران می گویند 15 دقیقه شارژ برای یک دقیقه بازی کافی خواهد بود. اگر کفش را به صورت کامل شارژ کنید هم می توانید برای 10 تا 13 بازی از آن استفاده کنید. علاقه مندان می توانند با پرداخت 350 دلار، صاحب یک جفت کفش هوشمند نایکی Adapt BB شوند. در پایان، از شما دعوت می کنیم این ویدیوی جذاب را تماشا کنید. دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی به کفش هوشمند نایکی Adapt BB از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی به کفش هوشمند نایکی Adapt BB از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون