روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رویت قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 پیش از رونمایی رسمی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رویت قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 پیش از رونمایی رسمی

تصاویری از قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 به تازگی منتشر شده است. این عکس ها به قاب های محافظ هر سه گوشی خانواده سامسونگ گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) مربوط می شوند. وب سایت Azurimobile به تازگی به مجموعه ای از جدیدترین رندرهای قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 دست پیدا کرده است، در حالی که تا ...

نوشته رویت قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 پیش از رونمایی رسمی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تصاویری از قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 به تازگی منتشر شده است. این عکس ها به قاب های محافظ هر سه گوشی خانواده سامسونگ گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) مربوط می شوند.وب سایت Azurimobile به تازگی به مجموعه ای از جدیدترین رندرهای قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 دست پیدا کرده است، در حالی که تا رونمایی رسمی سامسونگ گلکسی اس 10، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی اس 10 لایت بیشتر از یک ماه زمان وجود دارد.مشاهده این قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 کمی سبب سردرگمی ما شده است. به عنوان نمونه یک قاب مربوط به گوشی گلکسی اس 10 مینی وجود دارد. از طرفی یک قاب دیگر برای گوشی گلکسی اس 10 ای ارائه شده است. این در حالی است که چندی پیش یک منبع مدعی شد پسوند مدل ارزان قیمت سری S سال 2019، برابر E خواهد بود. اما اکنون دو گوشی، یکی با پسوند Mini و دیگری با پسوند E وجود دارد! Galaxy S10 E Galaxy S10 Galaxy S10 Plus از طرفی دیگر هر دو گوشی مجهز به دوربین اصلی دوگانه نمایش داده شده اند که بر اساس اخبار و شایعات منتشر شده تا امروز درباره گوشی اقتصادی خانواده Galaxy S10، به هیچ عنوان صحت ندارد. به نظر می رسد وب سایت Azurimobile برای نمایش پنل پشتی قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 از یک عکس برای هر سه مدل استفاده کرده است! سامسونگ برای کاهش قیمت مدل لایت (مینی) به احتمال زیاد قید ماژول دوربین دوگانه را در گوشی اقتصادی سری S امسال خواهد زد.یکی از اخباری که طبق عکس های قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 مرتبه ای دیگر تایید شده است، وجود دوربین سلفی روی نمایشگر دوگانه در مدل پلاس محسوب می شود. این دوربین در گوشه بالا و سمت راست صفحه نمایش Infinity O این گوشی قرار دارد. Galaxy S10 E Galaxy S10 Galaxy S10 Plus یک سری دیگر از جدیدترین عکس های قاب محافظ سامسونگ گلکسی اس 10 به ما نشان داد هر سه گوشی به درگاه جک صوتی 3.5 میلی متری مجهز هستند.همچنین بخوانید:قیمت، زمان عرضه و مشخصات فنی سامسونگ گلکسی اس 10 ایکس لو رفت Galaxy S10 E Galaxy S10 Galaxy S10 Plus نحوه نام گذاری تصاویر در گزارش وب سایت Azurimobile چندان دقیق نبوده و به نظر می رسد رندرها بر اساس اطلاعاتی غلط طراحی شده اند. به عنوان نمونه طراحی تعداد سنسورهای دوربین مدل E به درستی رعایت نشده و در هر سه ردیف عکس، تصاویر دو گوشی گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 ای کاملا شبیه به هم به نظر می رسند.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان رویت قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 پیش از رونمایی رسمی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رویت قاب های محافظ سامسونگ گلکسی S10 پیش از رونمایی رسمی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون